6 sposobów na przedłużenie erekcji

Życie seksualne bardzo ważne dla przedstawicieli obu płci. Żaden związek, tymbardziej rodzinny, nie będzie przynosić radości i spokóju, kiedy w łóżku u pary nie wszystko w porządku. Bardzo często harmonia w bliskości intymnej narusza się przez nadmierną szybkość mężczyzny. I tego nie trzeba się wstydzić.

Stresy, kłopoty, pytania w pracy, szkodliwe przyzwyczajenia przynoszą trochę goryczy, do tak słodkiego zajęcia. Jako wynik – szybka ejakulacja i poczucie męskiej nie przydatności. Przecież seksualna przyjemność musi przynosić tylko najsłodsze uczucia…

Spotykając się z taką nieprzyjemnością, bardzo mało osób zwraca się do lekarza. Większość po prostu będzie wstydzić się opowiedzić na głos o tym problemie i będą przez to cicho denerwować się, co koniecznie odbije się na ich stanie psychologicznym, niepewności siebie i pojawi się masa kompleksów.

Właśnie dlatego nie warto czekać, aż niezadowolona panienka wypowie ci swoje niezadowolenie. Po prostu skorzystaj się z sprawdzonych porad i podaruj jej niezapomnianą noc namiętności i przyjemności.

1

Zaciśnięcie penisa

Ta metoda korzysta się dużą popularnością dla zapobiegania przedwczesnego wytrysku. Zaciśnięcie penisa można wykonać wykorzystując jakąkolwiek z istniejących metod:

  1. Zaciśnięcie penisa.
  2. Przechwyt i zacieśnięcie penisa.
  3. Zaciśęiecie penisa kilka centymetrów niżej główki palcami.
  4. Przechwyt główki na górze i podkręcanie penisa.
Zaciśnięcie penisa niezależnie od sposobu jest zakazany, dla mężczyzn z poniżoną potencją, ponieważ to grozi utratą wzbudzenie.

Jeśli podczas seksu odczujesz, że finisz już następuje, zastosuj jeden z ukazanych wyżej sposobów. Po tym, możesz naturalnie kontynuować uprawiać seks.

Zaciśnięcie penisa

2

Odciąganie jąder

Jest jeszcze jeden działający wariant dla przedłużania erekcji podczas seksu. Oczywiście do niego też warto podchodzić bez fanatyzmu, ponieważ ryzukujesz zrobić tą erekcję ostatnią.

W magiczne sekundy orgazmu jądra stają o wiele mniejsze w rozmiarze. Jeśli ci uda się złapać ten moment przed ejakulacją i odciągnąć ich do dołu, to ejakulacja nastąpi jeszcze nie skoro.

3

Pracujemy oddychaniem

Żeby zdjąć zbędne skrępowanie i utrzymać erekcje jak najdłużej, należy nauczyć się prawidłowo oddychać.

Nie martw się, jeśli za pierwszym razem nie udało ci się. Ćwicz jak najczęściej, i wynik nie zmusi na siebie czekać.

Więc, o co chodzi. Kiedy odczujesz, że jakaś twoja część chce już zaśpiewać piosenkę na zakończenia, zatrzymaj się i zrób głęboki wdech. Zatrzymaj powietrze w płucach, a zatem powoli wyddychaj. Tak, właśnie takim trikiem korzystasz się w sytuacji stresowej dla przytrzymania swego temperametru.

Pracujemy oddychaniem

W moment zatrzymania oddychania puls się uwalnia, co w swoją kolej, odciągnie ejakulacje.

4

Zmiana pozycji

Prezentujemy twojej uwadze jeszcze jeden sprawdzony wariant przedłużenia płciowego akta. Kiedy znalazłeś właśnie tą samą nieopisaną pozycje, która was podnosi do chmur, i odczuwasz, że już teraz nastąpi ten moment, zatrzymaj się. Zmień pozycje, i to pomoże ci wygrać kilka tak upragnionych sekund, kiedy potrafisz zaspokoić się, a zatem kontynuować uprawiać seks.

Czasami przed zmianą pozycji należy poczekać 30-60 sekund, żeby odciągnąć ejakulacje.
5

Intensywność rytmu

Nieźle radzi sobie w przedłużeniu erekcji kontrola rytmu wchodzenia. Uwalniając ruchy, jednocześnie ze zmianą rytmu, zmożesz przedłużyć trwałość seksu.

6

Ból albo nieprzyjemne wspomnienia

Czasami dla tego, żeby trochę ostygnąć i poprzedzić przybliżenie ejakulacja, należy odczuć nagłą ból. Taka szokowa terapia na prawdę działa, trzeba tylko spróbować.

Ból albo nieprzyjemne wspomnienia

Na przykład, poproś swoją partnerkę ukąsić cię za ucho. Tylko, na poważnie, trochę mocno. Oczywiście, ona nie musi odgryźć kawałek, ale ty musisz odczuć ból.

Drugi wariant terapii szokowej polega w fantazjach. W naszym przypadku takie fantazje muszą wykonywać funkcje zimnego prysznica, żeby trochę zgasić ogień od uprawiania seksu. Wyobraź coś nieprzyjemne, obrzydliwe. To pomoże ci uniknąć szybkiej ejakulacji, i przedłużyć erekcje.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

0 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.