Baran: zodiak kompatybilności z innymi znakami horoskopu
Ludzie urodzone pod znakiem Baran (21 marca – 20 kwietnia) – najbardziej romantyczni i aktywni. Ten znak stoi na czele wszystkich znaków, dlatego uważa się założycielem, nowatorem i inicjatorem.

Związek z baranem bardzo ciekawy dla innych znaków, ale nie jest łatwy. Barany wymagające nie tylko do siebie, ale też do osób, które znajdują się razem z nimi. Czasami wydają się bardzo wymagającymi. Oni bardzo wierni nie tylko w stosunku do towarzysza życia, ale i do pracy i kolegów. Przedstawicieli tego znaku można często ‘’złapać’’ na zazdrości. Ale uspakajają się tak samo szybko, jak stają niespokojni. Rzadko próbują odnowić stracone stosunki. Częściej dokładają starań dla budowania nowych kontaktów, a nie starych.

Jest to ogólna charakterystyka Barana. Istnieje opinia, że ‘’prawdziwym’’ przedstawicielem znaku uważają się ci ludzi, które urodzili się w środku cyklu. W tym przypadku środek od 21 dnia marca i 20 dnia kwietnia. Czym bliżej dzień urodzenia do początkowego dnia cyklu albo do dnia zakończenia cyklu tego znaku, tym rysy charakteru mogą bawić się różnymi farbami, i łączyć różne rysy charakteru znaków sąsiadów. Dlatego, opis może nie na pewno charakteryzować człowieka.

1

Baran – Baran

Związek małżeński między nimi uważa się najbardziej niepożądany.

Przyczyną wszystkiemu – wybuchowy charakter mężczyzny Barana i kobiety Barana. U obu z małżonków urodzonych pod tym znakiem, będąc w związku, na stale są przygotowani do walki. Właśnie dlatego takie związki spotykają się rzadko. Właśnie dla tego związku pasuje ustalenie – ‘’kiedy razem być trudno, a oddzielnie nudno’’. Dlatego, ten związek jest trudny. Przedstawicieli tego gwiazdozbioru nie lubią się poddawać. W nich są kipiące emocje.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna BaranBaran – Baran
2

Baran – Byk

Takie połączenie jest możliwe tylko w tym przypadku, jeśli mężczyzna Baran, a kobieta Byk. W innych przypadkach takie związki rzadko długo istnieją. Ale i to tylko w tym przypadku, jeśli przedstawicielka pięknej połowy człowieczeństwa będzie bardzo cierpliwą. Ona zawsze musi przyznawać wyższość Barana w stosunkach, i nigdy mu nie zaprzeczać. Mężczyzna w swoją kolej, znakiem miłości i poważania będzie starać się zawsze podziwiać swoją połówkę. Jeśli on otwarto pokazuje smutek w stosunku do kobiety, życie automatycznie zmienia się na stałą przemoc.

 • Mężczyzna Baran + Kobieta Byk
 • Kobieta Baran + Mężczyzna BykBaran – Byk
3

Baran – Bliźnięta

Związek bardzo nie prosty, ale ciekawy. Historia stosunków tych znaków często przypomina interesującą książkę. Bliźnięta bardzo ładnie umieją dbać za Baranami, robiąc zawsze przyjemne niespodzianki. W wyniku czego, Barany odczuwają zadowolenie. Oni razem mają impulsywny charakter. Lubią różnorodne przygody i podróże. Oni nie lubią siedzieć na jednym miejscu. Ale jest jedno ‘’ale’’ – ich związek często staje podobne na stosunki między bratem i siostrą. Przez to im staje nie ciekawie razem. Ale to rzadko kończy się zerwaniem. Częściej oni rozumieją na czym polega problem i razem szukają wyjście. Zazwyczaj – znajdują. Ogólne zajęcia pozytywnie działają na wytrzymałość związku.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Bliźnięta
 • Mężczyzna Baran + Kobieta BliźniętaBaran – Bliźnięta
4

Baran – Rak

Niebezpieczny związek. Na początku Raku podoba się ognisty charakter Barana. Ale to tylko na początkowych etapach. Potem następuje period konfliktów. Baran próbuje przywiązać partnera do siebie, narzucić swoją opinię i poglądy. Robi on to gwałtownie i mocno. Raku to się nie podoba. Przez to w jego zachowaniu zaczyna pojawiać się skrytość. Oboje cierpią od takich jakości nawzajem.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Rak
 • Mężczyzna Baran + Kobieta RakBaran – Rak
5

Baran – Lew

Nie prosty, ale kreatywny i jaskrawy związek, który przypomina interesującą grę. Swoją bezpośredniością zmysłów oni dostosowani do siebie nawzajem. Barany porywcze, impulsywne, ale ich gwałtowność i ordynarność czasami komplikuje życie z Lewem. Jeśli Lew wdzięczny, a Baran – cicha owieczka – związek na pewno będzie mieć powodzenie. Małżeństwo jest możliwe w tym przypadku, jeśli Lew ambitny i pragnie do władzy. Ich często łączy wspólne zainteresowania.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Lew
 • Mężczyzna Baran + Kobieta LewBaran – Lew
6

Baran – Panna

Na prawdę, takie połączenie znaków jest możliwe. Ale powiedzieć, że ten związek jest łatwy, – nic nie powiedzieć. Ponieważ znaleźć wspólny język im bardzo trudno. Baran bardzo energiczny, w porównaniu do Panny. Chociaż Panna wywoła u Barana niezwykłą chęć. Ona jako magnez przyciąga go swoim rygoryzmem i kokieterią. Baran jest gotów na jakiekolwiek postępki dla swego partnera. Ale jeśli on zaczyna odczuwać nawet malutki chłód ze strony partnera, od razu ostyga sam. Dla Panny te zachowanie jest niezrozumiałe, na co ona się obrażać.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Panna
 • Mężczyzna Baran + Kobieta PannaBaran – Panna
7

Baran – Waga

Waga jest to całkiem przeciwny znak Barana. Takie osoby powściągliwe, urocze, rozsądne, znają miarę, utalentowane poczuciem harmonii. Wszystkich tych jakości nie wystarcza Barana. Podobają się sobie nawzajem przez swoje przeciwieństwo. Ich związek rozpada się w tym przypadku, gdy Baran nie wytrzymuje trudnych warunków Wagi.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Waga
 • Mężczyzna Baran + Kobieta WagaBaran – Waga
8

Baran – Skorpion

Baran – mocna osobistość. Skorpion, jak okazuje się, jeszcze mocniejszy.

Stąd zaczynają się problemy. Ale u nich świetna i wzajemna seksualna przyroda. Ale w życiu codziennym u nich się nie składa. Skorpion odgrywa na Baranie wszystkie swoje obrazy i niepowodzenia. Wtedy Baran albo cierpi, albo traci mnóstwo swoich jakości pod wpływem takiego silnego znaku.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Skorpion
 • Mężczyzna Baran + Kobieta SkorpionBaran – Skorpion
9

Baran – Strzelec

Strzelec uważa się nauczycielem Barana. U obu może pojawić się chęć do związku na stronie, oni kontynuują zachowywać związek i wierność wzajemnie. Jeśli z wychowaniem u tych znaków nie ma problemów, wtedy silna impulsywność, która jest obecna u obu znaków nie zaszkodzi i nie przekształci się w obrazę.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Strzelec
 • Mężczyzna Baran + Kobieta StrzelecBaran – Strzelec
10

Baran – Koziorożec

Koziorożec zawsze pragnie do reedukacji Barana. Barana to nie bardzo się podoba. Przez to pojawia się konflikt, obrazy, kłótnie i niewyrozumiałość.

Jeśli u Barana nie pojawiają się mocne i o silnej woli rysy charakteru, wtedy on staje zależny i cierpi wszystko ze strony partnera. Ale jeśli przeciwnie, często związek się rozpada.
 • Kobieta Baran + Mężczyzna Koziorożec
 • Mężczyzna Baran + Kobieta KoziorożecBaran – Koziorożec
11

Baran – Wodnik

Energicznego Barana Wodnik interesuje swoim awanturnictwem i gotowością do zmian. Wodnik szanuje w partnerze osobistość, wolność i samodzielność. W takich warunkach Baran może swobodnie tworzyć i się rozwijać.

 • Kobieta Baran – Mężczyzna Wodnik
 • Mężczyzna Baran – Kobieta WodnikBaran – Wodnik
12

Baran – Ryby

Związek nie prosty, trochę dziwny i ciężki. Ale takie małżeństwa często się spotykają. Zazwyczaj, taki związek podtrzymuje jakakolwiek idea: religia, nauka, inne wspólne zajęcia. Stosunki między tymi znakami podobne do sojuza wyrozumiałego ‘’staruszka’’ i bezradnego ‘’baranka’’.

 • Kobieta Baran + Mężczyzna Ryby
 • Mężczyzna Baran + Kobieta RybyBaran – RybyJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.