Czy działają środki od kostek na nogach ValgoSocks i Valgus Pro?!

Deformacja dużego palca stopy – nie jest rzadkim zjawiskiem. Ta patologia szeroko rozpowszechniona na całym świecie. Wydawałoby się, taki drobiazg, ale od niego cierpią nie tylko nogi, ale też kręgosłup, stawy.

Wyleczyć tę niedoskonałość trudno, chociaż możliwe. Dzisiaj można kupić specjalne maści, zacisków dla nóg. Leczą kostkę też w warunkach domowych za pomocy masażu, specjalnych ćwiczeń, wanny dla nóg i wywarów. Próbują rozwiązać problem butami ortopedycznymi, wkładkami, bandażami.

Wśród wszystkich środków dla leczenia deformacji stóp najbardziej znanymi są Skarpetki ValgoSo i Zaciskacz Valgus Pro. Zbadaliśmy informację dotyczącą tych towarów, żeby odpowiedzieć na pytanie: czy naprawdę te środki są na tyle skuteczne. Odpowiedzi – w naszym artykule.

1

Skarpetki ValgoSocks

Prawda czy oszustwo

Skarpetki ValgoSocks zostały opracowane w Niemczech z wykorzystaniem najnowszych technologij. Mnóstwo kupujących przekonali się w skuteczności towaru. Dzięki dokładnie wymyślonej konstrukcji jest ich wygodnie nosić na nodze. Skarpetki towarzyszą usunięciu kostki i wyrównują duży palec.

Ponad 15 000 klientów są zadowoleni z wyniku.

Bardziej dokładną informację o ValgoSocks można znaleźć na stronie oficjalnej.

O produkcie

Jak właśnie wyglądają te skarpetki? Ich konstrukcja pozwala stabilizować pozycje stóp i pozwala regulować obciążenia. Nie ściskają ruchów. One się składają z pasa i dwóch zamocowań dla fiksacji stóp.

Wyrób jest zrobiony z miękkiej elastycznej tkaniny. Skarpetki też można prać, i to im nie zaszkodzi.

Ceny

Ceny na skarpetki zależą od waluty twojego kraju. Dowiedzieć się o nich można na stronie producenta. Również można tam złożyć zamówienie. W punktach sprzedaży znajdziesz jedynie analogi albo niskiej jakości podróbki z taniej tkaniny i bez instrukcji wykorzystania. Dlatego kupować lepiej bezpośrednio od producenta. Na pewno będziesz wiedzieć co kupujesz. Tym bardziej, oryginalne ValgoSocks sprzedają się z kodem rejestracyjnym, który można sprawdzić na stronie.

Jeszcze jedną zaletą kupienia na sprawdzonej stronie: możesz kupić skarpetki po promocji.

Zamawiając towar, otrzymujesz jedną skarpetkę. Każdy wyrób sprzedaje się oddzielnie.

Okazania i zastosowania

Nosić ValgoSokcs polecają w następujących przypadkach:

  1. Dla usunięcia kostki na nodze.
  2. Bóle w stopach.
  3. Modzele.
  4. Płaskostopie.

Zakładać skarpetki należy na czystą suchą stopę i przymocować za pomocy rzep. One pasują o większości rodzajów butów i nie powodują dyskomfortu. Nikt nawet nie zauważy, że jesteś w skarpetkach.

Jak odróżnić oryginał od podróbki

Na stronie możesz zobaczyć jak wyglądają skarpetki, chociaż klienci stwierdzają, że rodzaj skarpetek może trochę się różnić. Skarpetki jasnego albo ciemno brązowego koloru, ale nie całkiem ciemne. Na górze jest napis białymi literami. Zapakowane one w woreczek foliowy.

Przypominamy, że na opakowaniu koniecznie musi być kod rejestracyjny.

Opinie

Opinie odnośnie ValgoSokcs są bardzo różne. Od pozytywnych do negatywnych. Niektórym skarpetki pomogły, a innym nie bardzo. Dopuszczamy, że bez pozytywnego skutku zostali się ci ludzie, którzy kupili nie jakościowy towar albo analog. Teraz ich są mnóstwo na rynku. Oprócz tego, wpadając z pułapkę, będziesz musiał znacznie przepłacić. Dlatego, jeśli chcesz otrzymać działający środek, zamawiaj na sprawdzonej stronie, która zapewnia jakość.

Podsumowanie

Jeśli skarpetki nie mają przeciwwskazań i porównujący jest tańsze leczenia medycznego, dlaczego nie skorzystać się tą szansą, i nie spróbować pozbyć się od problemu?

Nasza ocena skuteczności skarpetek ValgoSocks – 9 z 10. Strona oficjalna produktu.

2

Zacisk Valgus Pro

Skuteczny czy nie

Instytut ortopedii w Niemczech badał skuteczność Valgus Pro. Noszenie zacisku usunęło początkowe stadium pojawienia się kostek. Przy bardziej trudnych deformacjach spostrzega się zauważalne polepszenie i zniknięcie bólu podczas chodzenia.

Żadnych skutków ubocznych albo pogorszenia od noszenia jeszcze nie było.

Na stronie oficjalnej można zapoznać się z produktem bardziej szczegółowo.

O produkcie

Valgus Pro jest zrobiony z medycznego sylikonu, który nie szkodzi zdrowiu i starcza na długo.
Jeśli produkt stosować codziennie, to on pomaga w ciągu kilku miesięcy, aby pozbyć się niedoskonałości, niezależnie od stadii choroby.

Valgus Pro nie powoduje niewygodnego i nieprzyjemnego odczucia. Można go nosić pod każdą parą butów.

Polityka cenowa

Na stronie producenta jest możliwość dowiedzieć się o cenie w walucie swego kraju. Oczywiście ceny różnią się, ale jedynie na oficjalnej stronie możesz być pewny w gwarancji towaru. Teraz podobnych zacisków są mnóstwo, można ich kupić w jakimkolwiek mieście. Ale czy są naprawdę na tyle skuteczne? Bardziej tego, analog ci sprzedadzą w większej cenie. W Internecie masz możliwość kupić Valgus Pro ze zniżką.

Pokazania i zastosowanie

Zastosowywać Valgus Pro należy w następujących przypadkach:

  • Kostki na nogach.
  • Deformacja stawów palca.
  • Profilaktyka deformacji.

Korzystać się zaciskiem bardzo łatwo. Należy go założyć na duży paluch i długi palec nogi, zatem mocno przycisnąć do powierzchni nogi.

Przeciwwskazań produkt nie ma.

Jak odróżnić oryginał od podróbki

Ludzie bardzo często kupują korektory i potem narzekają na nieskuteczność Valgus Pro. Też widzieliśmy podobne analogi. Dlatego, żeby uniknąć oszustwa, zapamiętaj – opakowanie zacisku biało-niebieskiego koloru. Zacisk jest zapakowany w przezroczysty plastik. Zwróć uwagę: obie części Valgus Pro połączone między sobą ścianą.

Opinie

Klienci mają różnorodne opinie. Jednak około 80% ludzi są zadowoleni i polecają zacisk Valgus Pro. Może, niektórym ludziom trafiła sie podróbka. Jeszcze raz przypominamy, że kupować prawdziwy zacisk należy na sprawdzonej stronie.

Podsumowanie

Zacisk Valgus Pro może usunąć kostkę jedynie w tym przypadku, jeśli kupić jakościowy towar. Zrobić to można tylko ze sprawdzonego źródła.

Nasza ocena skuteczności Valgus Pro – 9 z 10. Oficjalna strona produktu.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

3 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.