Jak dowiedzieć się o znaczeniu pieprzyków na różnych częściach ciała

Chyba na całym świecie nie znajdzie się człowieka, ciało którego by nie było ozdobione pieprzykami. Na twarzy i szyi, na plecach, rękach, piersiach, brzuchu, biodrach i stawie skokowym i nawet na dłoniach – gdzie tylko nie znaleźć zaznaczeń losu.

Wieloletnia praktyka mówi, że każdy pieprzyk, dzięki swemu kształtu, nasyceniu barwy i rozmieszczeniu na ciele, ma szczególny sens, który mówi o jej bezpośrednim działaniu na rysy charakteru i los człowieka.

Jednak nie warto niewidocznie ufać znaczeniu pieprzyków. Kiedy dowiesz się o znaczeniu pieprzyków, wszystkie dobre znaczenia należy pamiętać i rozwijać, żeby ty i twoje życie robiło się lepsze, bardziej ciekawe.Jeśli pieprzyk ma negatywne znaczenia, nie warto martwić się i narzekać na los: rób wszystko dlatego, żeby złe znaczenia nie sprawdziły się, naprawiaj swoje życie, zmieniaj się w lepszą stronę.

Nie zapominaj, że pieprzyki a też linię na dłoniach mogą się zmieniać i znikać w ciąg całego losu. Dlatego nie warto pamiętać o negatywnym po prosu kochaj życie, udoskonalaj siebie, odpowiadaj innym dobrem i wszystkie zaznaczenia losu na twoim ciele będą miały tylko dobre znaczenie.

Karmiczny sens pieprzyków zbiega się u reprezentantów obu płci.
1

Pieprzyki na twarzy

Jeśli pieprzyk znajduje się na twarzy między dwoma brwiami, oznacza on o nieskończonych rozumowych możliwościach jego właściciela, a też bardzo rozwiniętej intuicji. Ten człowiek zawsze pragnie więcej wiedzy. W ogóle, pieprzyki, znajdujące się na czole, oznaczają głębokie rozumowe możliwości, jego szaloną charyzmę, dzięki której on może prowadzić za sobą ludzi, a cały czas osiągać cel i pragnienie ciągłego doskonalenia.

 • Jeśli pieprzyki znajdują się na głowie pod włosami, na skroniach to mówi o tym, że ich właściciel dość skryty człowiek, często może być zamknięty w sobie i wyobcowany.
 • Pieprzyk na prawym powiece powie o tym, że właściciel bardzo lubi twórczość, ale często nie na natchnienia, podatny do depresji i paniki.
 • Pieprzyk pod prawym okiem ukazuje na zdolność szczerze i wiernie kochać. Ten człowiek w związku szczerzy i dobry nie tylko na słowach, ale i w działaniach.
 • Pieprzyk na nosie świadczy o tym, że człowiek lekki na podjęciu, lubi podróżować i nie siedzieć na miejscu. Jego właściciel bardzo pociągający i lubi się komunikować.
 • Pieprzyk na lewej powiece zazwyczaj spotyka się u ludzi, roztrzepany w planie uczuć. Dla tego człowieka bardzo cudzy chłodny rozum, a uczucia będą wyżej nad rozumem. Ta osoba lubi marzyć i chętnie weźmie ślub z pierwszym, kto zaproponuje, po czym spotykając nowy obiekt, może rozwieść się od razu.
 • Pieprzyk pod lewym okiem nagradza go właściciela dużą wrażliwością. Ta osoba często w stosunkach jest ofiarą i szalenie empiryczna.
 • Pieprzyk nad ustami mówi o miłości do rodziny, dzieci, szczerości i wierności do swego efektu.
 • Pieprzyk na ustach ukazuje na niezdolność brać na siebie odpowiedzialność za działania, te ludzie robią według swoich pragnień.
 • Pieprzyk na lewym policzku opowie o tym, że ta osoba często popada do depresji przez swój zły charakter.
 • Pieprzyk na prawym policzku kobiety mówi o wielu wielbicielach w porównaniu z innymi kobietami. Jeśli takie zaznaczenie losu ozdabia mężczyznę, to mówi o tym, że cielesna miłość dla niego o wiele ważniejsza niż platoniczna.
 • Pieprzyk na brodzie mówi o słabym zdrowiu jego właściciela, nie jest on uchroniony fizycznie i duchowo. Jeśli pieprzyk znajduje się w centrum brody to mówi o dyktatorskich skłonnościach człowieka, bardzo lubi on oddawać komendy, jeśli takie zaznaczenie jest u twego prezesa to znaj: bardzo trudno mu cokolwiek udowodnić, a swoim uparciem on może doprowadzić cię do absurdu.z2g44mbPieprzyki na twarzy
2

Pieprzyk na szyi

Ogólnie, pieprzyki na szyi oznaczają niezrównaną chęć krytykować, a też protest ogólnym standardom i stereotypom.

Jeśli zaznaczenia ozdabiają szyje mężczyzny, to oznacza że ma słaby charakter i niezdolność realizować plany przez nieobecność siły woli. W pracy tacy mężczyźni mają mniej postępów niż jego koledzy, ich humor cały czas się zmienia.

Pieprzyki na szyi u kobiety też opowiedzą o zmienność jej gustów, chociaż takie panienki zazwyczaj stają idealnymi żonami, one lubią komfort, i umieją przeprowadzać gospodarstwo. Jednak podobne kobiety mogą łatwo zdradzić swego mężczyznę, ale zawsze do tego się przyznają. Dziewczyny, nagrodzone pieprzykiem na szyi, często powtarzają drogę życiową swoich matek, czasami nawet w najmniejszych szczegółach.Pieprzyk na szyi

3

Pieprzyki na ramionach

Właścicieli zaznaczeń na ramionach odnoszą się do bardzo wpartych osób, nieugiętość ich charakteru często robi im dużo problemów.

Nie patrząc na to, że te osobowości bardzo silne, czasami im nie wystarcza zdecydowania, żeby skończyć rozpoczętą sprawę.

W starożytności uważało się, że nośniki pieprzyków na ramionach niosą niepoprawne grzechy swoich prekursorzy, i tylko poprawność ich pozycji życiowej będzie mieć działanie na los potomków.Pieprzyki na ramionach

4

Pieprzyki na plecach

Pieprzykami na plecach są nagrodzeni idealiści, ci ludzie bardzo wymagające, i nie tylko do otaczających ale do siebie też.

Właścicieli zaznaczeń na plecach często jest wielbicielami zdrowego sposobu życia, wszystko na swojej drodze oni chcą zrealizować najlepszym sposobem, dlatego z nich rzadko bywają profesjonaliści w swojej sprawie. Te osoby mogą jednocześnie mieć kilka talentów, i za to ich często wybierają jako partnerów.Pieprzyki na plecach

5

Pieprzyki na piersiach

Jeśli pieprzyk znajduje się na piersi sprawa, mówi to o tym, że ona dobra mama i wierna żona. Jeśli pieprzyk na lewej piersi jest to oznaka zmienności, a też niepowodzenia w życiu osobistym.

Jeśli podobne zaznaczenie spostrzega się u mężczyzn, mówi to o tym, że mu jak nikomu innemu jest znana wierność łabędzi. Te mężczyźni umieją kochać długo, dużo wybaczają swojej połówce i nawet mogą zostać wdowcem, przy tym nie szukając innej kobiety, i kochają przez całe życie jedną kobietę.Pieprzyki na piersiach

6

Pieprzyk pod piersiami

A te oznaczenie losu nic dobrego o jego właścicielu nie powie.

Jeśli pieprzyk znajduje się pod lewą piersią to oznacza, że ta kobieta potrafi łatwo zabrać mężczyznę z rodziny. Z łatwością zabierają cudzych chłopaków, narzeczonych wychodzą na nich za mąż i żyją szczęśliwie. Opisując złe cechy można bardzo długo. One mogą wychodzić za mąż po parę razy, i zawsze za cudzego mężczyznę.

Jeśli pieprzyk znajduje się pod prawą piersią, mówi to o tym, że jego właścicielka na pierwsze miejsce stawi karierę, i uwierz że potrafi zrobić wszystko żeby osiągnąć sukcesu w prace. Te dziewczyny i kobiety też podstępne, one idą po głowach żeby osiągnąć wybraną cel, nie zwracając uwagę na miłość i przyjaźń.

Jeśli podobnym pieprzykiem zostali nagrodzeni mężczyźni, to może mieć dwa znaczenia w zależności od ilości pieprzyków. Jeśli pod piersią u mężczyzny silnej połowy są dużo pieprzyków, to mówi o niewierności i sposobności zdradzić swojej ukochanej, i niejednorazowo. Jeśli takich pieprzyków są 2-3, to z takiego mężczyzny będzie dobry i wierny mąż.Pieprzyk pod piersiami

7

Pieprzyk na ręce

Jeśli pieprzyk ozdabia rękę kobiety, to oznacza, że ona ma sukces w sprawach, a też w ślubie, ona lubi idealizować stosunki. Jeśli znak znajduje się na prawym nadgarstku, to znaczy, że jej właścicielka bardzo dobrze manipuluje mężczyznami.

Jeśli pieprzyk znajduje się na prawej ręce u mężczyzny, to znaczy, że on jest bez zarzutu pod każdym względem: dobry przyjaciel, wierny mąż i świetny rębacz. Ma on szaloną charyzmę i nawet nie będąc fizycznie silnym, świetnie podporządkuje sobie ludzi.
Pieprzyk na ręce

8

Pieprzyk na nodze

 • Właścicieli znaków na kolanach strasznie nienawidzą czekać. Bardzo niecierpliwi, tacy ludzie nie lubią stać w kolejkach, w jakiejkolwiek sprawie od razu widzą konieczny wynik i rzadko myślą o procesie jego osiągnięcia. Im trudno w życiu, cały czas gdzieś się śpieszą, nie oceniając i nie ciesząc się ładnymi momentami.
 • Pieprzyk na biodrze mówi o denerwowaniu jego właściciela, cały czas mu coś nie pasuje, podobne osoby bardzo często się denerwują. Takim ludziom warto nauczyć się wcześnie zatrzymywać się, robić alternatywę, łączyć pracę z odpoczynkiem, unikać zmęczenia, wtedy ich życie będzie bardziej przyjemne.
 • Pieprzyk na dolnej części nogi mówi o tym, że jego właściciel przeprowadza dosyć ruchliwy sposób życia, lubi pracować i aktywnie odpoczywać.Pieprzyk na nodzeJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

2 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.