Jak krok po kroku narysować znaczek samochodu Hyundai

Interesującym uważa się ten fakt, że samochody kampanii Hyundai Motors długi czas nie mieli żadnego logo. Istniały jako anonimy. Mieli oni tylko napis producenta, który znajdował się na pokrywie bagażnika. Potem logo wytwarzały się oddzielnie dla niektórych modeli. Jako symbol, czasami wykorzystywali literę H, którą umieścili w literę D. Też, na niektórych dokumentach logo wyglądało, jako obrazek bieżącego konia czerwonego koloru. Tylko w 1991 rok zaprezentował koreańskiemu producentowi oryginalny markowy znaczek dla wszystkich modeli samochodów. Po dzień dzisiejszy logo się nie zmieniło. Przedstawia sobą literę H, napisana czcionką. Dużo ludzi uważa, że to jest tylko pierwsza litera nazwy producenta. Ale na prawdę, znaczek modeli Hyundai symbolizuje ręko ściskanie dwóch ludzi, które stoją twarzą do twarzy.

Będziesz potrzebować:
1

Kształt

Na początku rysujemy po środku kartki wydłużony owal. Rozmiar wybieraj nie bardzo duży, żeby emblemat wyglądał bardziej prawdopodobnie. Jest to ramka, w której będzie umieszczone logo. W środku owalu dodaj taki sam owal, tylko mniejszego rozmiaru. Wtedy otrzymasz całkowity kontur znaczka Hyundai.1

 

Kształt

2

Boczne elementy znaczka

My już mówiliśmy o tym, że logo hyundai symbolizuje nie tylko pierwszą literę nazwy koreańskiego producenta samochodów. Ono schematycznie odzwierciedla dwóch ludzi, którzy poddają sobie nawzajem ręce. Co oznacza przyjacielski stosunki z klientami kampanii.

Bliżej do lewej krawędzi w środku owalnej figury narysuj cienką linię na bok. Koniecznie wykorzystaj linijkę, żeby elementy były równe. Markowe logo mają standard, którego należy dotrzymywać się.

Boczne elementy znaczka

Powtórz taki samy ruch na prawej stronie.

Boczne elementy znaczka

3

Kształt bocznych elementów

Według standardu logo ma bardziej objętościowy kształt. Dlatego tamte boczne elementy, które są już narysowane należy troszkę ‘’wygiąć’’ w różne strony. Śledź za instrukcją, żeby było bardziej zrozumiale.4

 

Kształt bocznych elementów

4

Zetrzyj linię

Równe linię, które się zostały, już nie będą nam potrzebne. Zetrzyj ich gumką w taki sposób, żeby nie dotknąć, niezbędne elementy.

Zetrzyj linię

5

Ostatnie elementy

Jak chyba już zauważyłeś, rysować znaczek Hyundai całkiem nie trudno. Zostało się dodać jeszcze wszystkie linie-łuki, i logo skończone.

Na początku narysuj wygiętą linię na górze.

Ostatnie elementy

Zatem dodaj łuk na dole, żeby wyszło lustrzane odzwierciedlenie.

Ostatnie elementy

6

Zrób kontury

Jeszcze raz porównaj swój rysunek z instrukcją. Przekonaj się, że wszystkie elementy na swoim miejscu. Zrób wyraźne kontury.8

Zrób kontury

7

Kolaż

KolażJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.