Jak krok po kroku narysować znaczek samochodu Skoda

Nowoczesna marka kampanii samochodowej SKODA zaczynając z 1895 roku zmieniał nie tylko styl i kształt logo, ale i nazwę marki. Najpierw kampania miała imię Slavia. Potem, do nazwy dodawały się litery imion założycieli. Tylko z 1926 producent samochodowy otrzymał nazwę SKODA. Pierwszy czas on miał wydłużony, owalny kształt z pełną nazwą w środku figury. Z czasem emblemat przechodził zmiany znaczka. Symbol był udoskonalony. Dzisiaj on uważa się jednym z najbardziej oryginalnych, stylowych i wytrzymanych logo w świecie. Niestety, jego autor jest nieznany.

Dzisiaj logo składa się z dużego koła, w środku którego zmieściła się końcówka skrzydła ptaka ze strzałą i okiem. Z 1926 te elementy nie się zmieniały. Zmieniały wariację tylko koloru, napis i elementy.

Proponujemy dzisiaj za pomocy ołówka przedstawić ostatnią wersje logo kampanii Skoda. Dlatego, specjalnie przygotowali instrukcje łatwego poziomu trudności.

Będziesz potrzebować:
1

Elementy pomagające

Żeby prawidłowo rozmieścić wszystkie elementy rysunku, polecamy rozdzielić kartkę papieru na 4 części dwoma równymi, skrzyżowanymi liniami. Od nich będziemy odpychać się, rysując emblemat.

Tylko mocno nie naciskaj na ołówek, ponieważ potem trzeba będzie wycierać. Żeby nie zostało się śladu, rysuj z lekkością.
Elementy pomagające

2

Kształt

Logo kampanii samochodowej Skoda ma okrągły kształt. Równie i prawidłowo go przedstawić pomoże cyrkiel. Postaw igłę cyrkla w punkt dwóch skośnych linij i narysuj koło, jak przedstawiono na rysunku.Kształt

3

Zetrzyj linię

Pomagające proste wykonały swoje naznaczenie, teraz można zetrzeć gumką.Zetrzyj linię

4

Skrzydło ze strzałą

Skrzydło symbolizuje duży zakres produkowania i sprzedaży kampanii, techniczny postęp. Strzała – pragnienie iść do przodu, postęp i wysokie tępy wyprodukowania.

Skrzydło i strzała między sobą są połączone.Skrzydło ze strzałą

Na górze skrzydła dodaj dwa cienkie elementy, jak przedstawiono na rysunku, żeby przekazać kształt skrzydła.5-18Skrzydło ze strzałą

Linię skrzyżowane zetrzyj.Skrzydło ze strzałą

5

Oko

Oko podobne do malutkiego kółka, symbolizuje dokładność wyprodukowanie i szerokość poglądów. Dodaj malutki pierścionek w mieść wymyślonego skrzyżowania skrzydła i strzały.Oko

6

Duże koło

Po konturu logo z niedużym odstępem dodaj duże koło, które symbolizuje całą kulę ziemską.Duże koło

7

Kolaż

KolażJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

0 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.