Jak narysować misia Teddy z serduszkiem

Chyba wiecie, że jedną z najbardziej ulubionych dziecięcych zabawek uważa się misio Teddy. One są na tyle miłe i sympatyczne, że nawet dorośli nie zostają się obojętni. Producenci tych misiów dobrze postarali się nad projektem tych zabawek. Dzisiaj proponujemy przedstawić miłego Teddy ołówkiem. Proponujemy waszej uwadze instrukcje średniego poziomu trudności, jak narysować misia Teddy, który trzyma w rękach serduszko. Ten rysunek możesz wykorzystać jako prezent. Powodzenia!

Będziesz potrzebować:
1

Schematyczne figury

Staramy się maksymalnie uprościć rysowanie, żeby nawet najtrudniejsze elementy nie wywoływały martwienia i rysować ich było bardzo łatwo. Dla tego, narysuj po środku dwie równe skrzyżowane osi. Od nich będziemy odpychać się, rysując elementy obrazka.

Zatem, za pomocy cyrkla narysuj okrągły tułów i przyłącz do niego owalną głowę Teddy.

Schematyczne figury

2

Inne części ciała

Inne części ciała misia też rysujemy, wykorzystując geometryczne figury.

Nóżki – jest to dwa wydłużone owalu. Ucha – dwa malutkie kółka, które należy rysować za pomocy cyrkla, żeby figury były równiutkie.

Inne części ciała

Nie zapomnij, że Teddy w rękach trzyma serduszko. Dlatego, rękę należy narysować tylko jedną, ponieważ, druga schowała się za serduszkiem. Nie widać ją. Skierowanie ręki ma być w stronę.

Dorysuj stopy naszemu niedźwiedziu.

Inne części ciała

3

Zetrzyj linie

Przedstawiliśmy sylwetkę niedźwiedzia Teddy. Teraz przyszedł czas wycierać dodatkowe linie, one już wypełniły swoje zadanie i na następnych etapach więcej nie będą nam potrzebne. Też usuń gumką wszystkie linie, które rozdzielają części ciała na geometryczne figury. Ma wyjść całościowy rysunek.

Zetrzyj linie

4

Mordeczka

U misia mordeczka jest wydłużona. Taką ją robi kształt nosa. Przedstaw ją za pomocy owalnego kształtu. Patrz, jak to prezentuje instrukcja.

Mordeczka

5

Nos

U misia nos malutki. Według kształtu jest podobny na ziemniaka, tylko mniejszego rozmiaru.

Nos

6

Drobne elementy

Musisz dodać do rysunku kilka drobnych pół okrągłych linij, żeby przedstawić oczka postaci, a też niektóre ugięcia ciała.

Drobne elementy
Konieczny element tej postaci – są szwy. One różnią go od innych zabawek. Teddy – jest to misio. Dzieci i dorośli na tyle go lubią, że po prostu nie wypuszczają z rąk. Przez tkanina psuje się, i często się rozdziera. Dlatego, trzeba nakładać latki.

Drobne elementy
Te szwy robią niedźwiedzia jeszcze milszym i nieszkodliwym.

Drobne elementy

7

Serduszko

Przyszedł czas narysować ładne serduszko w rękach Teddy. Łatwo go przedstawić pomogą ci dwie okrągłe figurki.

Serduszko
Narysowaliście? Teraz wytrzyj wszystkie niepotrzebne linie.

Serduszko
Serduszko też jest zrobione z miękkiego materiału. żeby wzrokowo to przedstawić, narysuj za pomocy drobnych kresek odciski od naciskania na niego łapkami.

Serduszko

8

Malowanka

Rysunek jest skończony. Teraz zostało się tylko pomalować. Tradycyjny kolor misia – jest jasno szary. Serduszko, oczywiście, czerwone.

Malowanka

9

Kolaż

KolażJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

11 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.