Jak otrzymać kredyt bezrobotnemu z otwartym opóźnieniem: 10 sposobó podnieść limit kredytowy

Kredyt – jest to świetna możliwość nie rezygnować ze swoich zapotrzebowań. Dzisiaj kartkę kredytową mnóstwo uważa swoją ratowniczką. Ale to tylko za warunków, że twój zarobek pozwala ci korzystać z karty.

Dużo ludzi mają pracę i nie odczuwają szczególnych problemów z uzyskaniem kredytu. Ale u niektórych obywateli z tym pojawiają się poważne problemy, ponieważ uzyskać kredyt bez danych nie jest łatwo.Jednym z podstawowych czynników, które mają wpływ na to czy będzie decyzja banku odnośnie kredytu pozytywną, jest historia kredytowa (HK). Jeśli zepsułeś ją nie terminowymi wypłatami, to szansy na kredyt o wiele się zmniejszają. Jednak, to wcale nie znaczy, że jest to niemożliwym.Ale co zrobić jeśli zaplanowałeś zakupy na 50 tysięcy, a bank zaznaczył limit pieniędzy według twojej karty na 20 tysięcy? Czy można powiększyć limit i jak prawidłowo to zrobić?

Czasami życiowo niezbędnym jest uzyskać kredyt szybko, łatwo i z pewnością. Ale nie każdy z nas miał takie doświadczenie, i nie każdy wie, na ile jest realnym otrzymać kredyt i co dla tego należy zrobić.

Ale co zrobić jeśli zaplanowałeś zakupy na 50 tysięcy, a bank zaznaczył limit pieniędzy według twojej karty na 20 tysięcy? Czy można powiększyć limit i jak prawidłowo to zrobić?

W tym artykule otrzymasz dokładną informacje dotyczącą kredytów i rantów w całości. Po tym, nikomu nie uda się cię oszukać.

1

Jak otrzymać kredyt bezrobotnemu

Kiedy szukasz warianty, jak można otrzymać kredyt bezrobotnemu to można spotkać „gotowe rozwiązania”, komplety dokumentów fikcyjnych, które pomogą wystawić kredyt w jakiejkolwiek instytucji bankowej. W żadnym razie nie zgadzaj się na to. Jest to nielegalnie, i w przyszłości mogą pojawić się u ciebie przez to problemy z zakonem. Lepiej znaleźć legalne metody, jak szybko załatwić kredyt. Tym bardziej, że podobne metody istnieją i rozpatrzymy ich dalej bardziej dokładnie.

Kredyt według dwóch dokumentów

Dla tego, oprócz dowodu, będziesz potrzebować drugi dokument. Jaki dokument dołączyć – zazwyczaj proponuje się to na wybór.

Jest to albo niepotrzebny dokument tożsamości, np. prawo jazdy, albo potwierdzenie twoich dochodów.
Innym wariantem niektórych banków mogą być, na przykład, spłacone rachunki użytkowe za ostatnie miesiące.

 • Kredyt na zastaw nieruchomości

Czasami otrzymać kredyt bezrobotnemu emerytowi można tylko w taki sposób – zaprezentować jako zastaw coś cenne, które znajduje się w środku albo na zewnątrz.

Stawka procentowa w tym przypadku jest bardzo niedużą, co jest bardzo opłacalne.

Minus – jest ryzyko stracić nieruchomość przy niemożliwości wypłaty.

 • Karty kredytowe

Zazwyczaj dla karty kredytowej nie jest potrzebne jakieś szczególne potwierdzenie dochodu, ale liczyć na duże kwoty też nie warto.

Mnóstwo banków proponują specjalne programy, które pozwalają powiększyć kwotę kredytową wychodząc z tego, jak wydajesz środki karty albo przeciwnie, wpłacasz na nią pieniądze w pewnej ilości.

2

Jak otrzymać kredyt z otwartym opóźnieniem

Wyrównujemy historię kredytową.

Problemy z HK mogą być trzech rodzajów:
1) Nie duże (jednorazowe opóźnienia na termin mniej niż na pięć dni);

2) Średnie (dużorazowe opóźnienia na termin większy pięciu dni);

3) Duże (niepłacenie długu w cale).
Jeśli masz nieduże problemy, zła historia kredytowa otrzymać kredyt nie zaszkodzi, jeśli średnie, to problemy możliwe, nie mówiąc już o dużych.

Jeśli opóźnienie odbyło się nie z twojej winy (choroby, katastrof naturalnych i t.d.), zaprezentuj banku odpowiednie udowodnienia.

Jeśli opóźnienie odbyło się z twojej winy, to spróbuj udowodnić banku, że nadajesz się do wypłacenia kredytu, weź jakiś kredyt w sklepie sprzętu gospodarstwa domowego i sukcesowo oddaj go.

Kredyt z zabezpieczeniem

Musisz udowodnić banku, że on nie ryzykuje swoimi finansami.

Najlepszy sposób – jest to wziąć kredyt z zabezpieczeniem, to znaczy, na przykład otrzymać pożyczkę, a jeśli chcesz otrzymać kredyt bez pożyczki, wtedy wystawić gwarancje.

Karta kredytowa

Faktycznie jakikolwiek bank może wydać kartę kredytową, nawet za obecności problemów z HK. Oprócz tego, ją można otrzymać nawet jeśli musisz otrzymać kredyt bez historii kredytowej w zasadzie.

Restrukturyzacja

Dużo banków proponują programy restrukturyzacjii długu.

Bierzesz nowy kredyt wyłącznie dla spłaty starego, ale na bardziej wygodnych dla ciebie warunkach. Jest to najlepszy sposób, jak otrzymać kredyt, mając już kredyt, z którym na razie nie dajesz rady.

Alternatywne rozwiązanie. Po prostu możesz zwrócić się nie do banków, a do innych instytucji, które udzielają pożyczek. Na przykład, mogą to być mikrofinansowe organizacje, które proponują nie duże kwoty pieniężne na niedługi terminy. Ale należy wziąć do uwagi, że ten wariant pasuje nardziej dla sytuacji terminowych, dlatego że procenty są tam duże.

Jeszcze jeden wariant – jest to lombard. Też istnieją różnorodne spółdzielni i podobne instytucje.

Ważnie: sprawdź swoją historię kredytową

Przed wyborem banku, albo jakiejkolwiek innej instytucji nie zaszkodzi sprawdzić swoją klasyfikacje kredytową. Zrobić to można za pomocy mnóstwa stron internetowych.

Jak otrzymać kredyt z otwartym opóźnieniem

3

Dlaczego bank odmówił w kredycie

Jak pokazuje nasze życie, bank bardzo często, i bez wytłumaczenia przyczyn, odmawia w otrzymaniu kredytu. Odpowiednie statystyce banku, procent odmów w obszarze kredytowania jest znaczący, co składa 30%.

5 podstawowych przyczym odmowy:

 1. Niewystarczający poziom dochodu. Podczas otrzymania kredytu bierze się do uwagi wysokość pensji, poziom dochodu i możliwość oficjalnego potwierdzenia dochodu.
 2. Biografia pracy. Jeśli masz przyzwyczajenie często zmieniać pracę, to to może ci zaszkodzić, też może to być jedną z przyczyn odmowy.
 3. Obecność innych kredytów. Podczas otrzymania kredytu musisz mieć taki dochód, który może utrzymywać wszystkie wzięte kredyty.
 4. Historia kredytowa. Obecność pozytywnej historii kredytowej ma wielkie znaczenie podczas podjęcia decyzji bankiem na twoją korzyść.
 5. Dokumentacja. Nieprawdziwe albo podejrzane dokumenty mogą powodować nie tylko odmowę w kredycie, ale też zgłoszenie na policje.
4

Jak podnieść limit kredytowy

Na prawdę, osiągnąć powiększenia kredytowego limitu realnie i całkiem nie trudno. Głównie, wykonywać określone warunki. Wtedy bank z lekkością zmieni warunki karty i podwyższy twoje rachunki w kilka razy. Niżej przedstawiono kilka sposobów, które podogą Tobie podnieść limit kredytowy.

5

Aktywnie korzystaj z usług banku

Jako nowy klient banku, musisz udowodnić instytucji finansowej, że na prawdę chcesz stać stałym użytkownikiem jego usług. Akceptujesz warunki, i zgadzasz się „współpracować” razem.

Aktywnie korzystaj z usług banku

Najpierw bank nalicza na twoje konto nie dużą kwotę złotych. On chce sprawdzić, czy na prawdę są one potrzebne klientowi?

Dlatego, pierwszy warunek – regularnie korzystać się kartą. Jak najczęściej robić zakupy właśnie za pomocy karty kredytowej, żeby bank widział twoją aktywność.
6

Zapewnienie kontaktów

Dokonując umowy z bankiem, ukaż prawidłowo swoje dane osobowe. Instytucje finansowe rzadko akceptują niepewnego klienta, z którym ciężko utrzymać kontakt. Bank musi mieć możliwość skontaktować się z tobą i zgłosić niezbędną informacje. Jeśli zmieniłeś swoje dane osobowe, należy koniecznie zgłosić o tym pracowniku banka.

Jeśli idzie się o podniesieniu limitu kredytowego według twojej karty, może to pozytywnie wskazać się na decyzje banka.
7

Wpłacaj pieniędzy przed terminem

Świetnie wskaże się na twojej historii kredytowej , jeśli pieniędzy będą wpłacać się na kartę za kilka dni do ustalonego bankiem terminu.

8

Uczciwe ukaż poziom dochodów

Jeśli chcesz powiększyć swój limit kredytowy w kilka razy, musisz udowodnić banku, że masz możliwość oddać wszystko do jednego grosza. Potwierdzić swój dochód można tylko działaniami:

 • ukaż wszystkie swoje możliwe rodzaje dochodów, nawet oprócz oficjalnych;
 • jeśli zmieniłeś pracę albo straciłeś ją, i w tym momencie uważasz się bezrobotnym, o tym też koniecznie musisz zawiadomić bank.

W takim przypadku, nie uciekasz od odpowiedzialności. Niektóre instytucje w sytuacjach nieprzewidzianych praktykują „wakacje kredytowe”.

9

Płać za zakupy kartą

Jeśli korzystasz się kartą kredytową, polecamy jak najczęściej płacić za zakupy właśnie kartą. Oprócz tego, że klient reprezentuje banku swoją aktywność, jest to świetna możliwość udowodnić, że stabilnie zarabiasz i możesz regularnie wydawać.

Płać za zakupy kartą

10

Nie bój się zgłaszać

Jeśli nie masz czasu czekać i potrzebujesz pieniędzy natychmiast, możesz bezpośrednio zwrócić się do banku, złożyć wniosek z prośbą o powiększenie limitu możesz w online. Wystarczy wejść na stronę główną banku, z karty którego się korzystasz, przekonać się, że jest możliwość pomnożyć kwotę na karcie w trybie online, i złożyć wniosek.

11

Korzystaj z ofert bankowych

Jeśli masz zamiar kupić mieszkanie – jest to niezła możliwość dla ciebie. Są banki, które oferują różnorodne „skarbonki”, „ubezpieczenia” i inne programy. Głównie musisz zrozumieć wszystkie warunki i jeśli one pasują, aktywnie brać udział w ofertach.

Korzystaj z ofert bankowych

12

Daj możliwość banku zarobić

Karta kredytowa daje możliwość nie odkładać na długi czas upragnione zakupy, a otrzymać ich natychmiast. Ale nawzajem bank chce procenty.

Jeśli korzystasz się kredytem i opłacasz go w terminach, wtedy procenty nie spisują się.

Oczywiście dla banka, nie jest to najlepszym wariantem. Dlatego, okażesz się w spisie ostatnich komu mogą powiększyć limit kredytowy.

13

Zamknij inne kredyty

Jeśli jesteś zainteresowany w powiększeniu limitu kredytowego na swojej karcie, przejrzyj swoją historię kredytową.

 1. Czy korzystasz się usługami innych instytucji finansowych?
 2. W jaki sposób składa się sytuacja z innymi bankami?
 3. Czy nie masz poprzednich długów?
Polecamy zrezygnować z kont w innych instytucjach. Koniecznie oddaj wszystkie długi. Czym większa ilość kredytów na twoim koncie, tym mniejsze prawdopodobieństwo powiększenia limita.
14

Rozwiązanie „przyjmuje” system

Jeśli masz zamiar odwiedzić bank, żeby opowiedzieć pracowniku o swych potrzebach albo problemach, to liczyć na podwyższenia limitu kredytowego nie warto. Dlatego, że ustala komu naliczać pieniędzy specjalny system. Pracownikom banku jest on niedostępny.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.