Jak podwyższyć swój limit kredytowy w banku: 11 porad

Karta kredytowa – nowoczesny pomocnik finansowy mnóstwa ludzi. Po co czekać na pensje, jeśli kupić upragnioną rzecz można dzisiaj. Po co, częściowo albo całościowo, stopniowo można wracać pieniądze na kartę. Kredyt – jest to świetna możliwość nie odmawiać sobie we własnych potrzebach. Dzisiaj kartę kredytową dużo uważają swoim „kołem ratowniczym”. Ale to tylko za warunków, że twój zarobek pozwala korzystać się kartą.

Ale co robić, jeśli zaplanowałeś zakupy na 50 tysięcy, a bank zaznaczył ci limit pieniędzy według twej karty w 20 tysięcy?

Na prawdę, osiągnąć powiększenie limitu kredytowego realnie i całkiem nie trudno. Głównie, wykonywać ustalone zasady. Wtedy bank z lekkością zmieni warunki karty i podwyższy twoje rachunki w kilka razy.
1

Aktywnie korzystaj się usługami

Oczywiście, jako nowy klient banku, musisz udowodnić instytucji, że na prawdę chcesz stać stałym użytkownikiem jej usług. Przyjmujesz warunki, i zgadzasz się „pracować” razem.

Aktywnie korzystaj się usługami
Najpierw bank nalicza na twoje konto niedużą kwotę pieniędzy. On chce sprawdzić, czy na prawdę one są potrzebne klientowi? Może wypłacisz pieniądze jeden raz, i więcej nigdy nie wspomnisz o swojej karcie,

Dlatego, pierwszy warunek – regularnie korzystaj się kartą. Jak można częściej rób zakupy właśnie za pomocą karty, żeby bank fiksował dla siebie twoją aktywność.
2

Dostarcz swoje kontakty

Podpisując umowę z bankiem, zaznacz prawidłowe dane kontaktowe. Lepiej napisać kilka numerów komórkowych, jeśli są. W przypadku niemożliwości związać się z tobą za jednym numerem, pracownicy mogą skorzystać się innymi kontaktami. Instytucje finansowe rzadko zatwierdzają „niepewnego” klienta, z którym ciężko podtrzymywać związek. Bank musi mieć możliwość związać się z tobą i powiadomić niezbędną informację. Dlatego, musisz odnieść się do tego zapytania z odpowiedzialnością. Jeśli raptem numer został zgubiony albo zmieniony, koniecznie zawiadom o tym pracownikom banku. Dla tego, możesz zwrócić się w jakikolwiek wydział twego banku.

Jest to świetna szansa zdobyć zaufanie, zaprezentować swoją odpowiedzialność i otwartość. Jeśli idzie się o podwyższeniu limitu kredytowego, może to korzystnie wpłynąć na decyzje banku.

3

Wpłacaj pieniędzy wcześniej terminu

Postaraj się organizować swój czas w taki sposób, żeby robić płatności nie w ostatnie minuty. Świetnie wpłynie na twoją historię kredytową, jeśli pieniędzy będziesz wpłacać na kartę za kilka dni do ustalonego bankiem terminu.

Podobne instytucje mają negatywny stosunek do tego, kiedy klient wpłaca pieniędzy na kartę w ostatnim czasie. Jest nie bezpieka, że kiedyś on nie zdąży to zrobić w czasie.

Czym wcześniej będziesz oddawać pożyczone pieniędzy, tym więcej będzie szans na podwyższenie limitu kredytowego.

4

Uczciwie wskaż swój poziom zarobku

Nie warto mylić bank z podatkową i ukrywać swój zarobek. Jeśli chcesz powiększyć kredyt limitowy w kilka razy, w twoich interesach udowodnić banku, że masz możliwość wrócić wszystko do jednego grosza. Muszą ci ufać, w innym przypadku o powiększeniu kredytu nawet nie warto myśleć. Potwierdzić swój zarobek można tylko działaniami:

  1. Ukaż wszystkie swoje możliwe rodzaje zarobku, nawet oprócz oficjalnych;
  2. Jeśli zmieniłeś pracę albo, przeciwnie, ją straciłeś i w tym momencie uważasz się bezrobotnym, o tym, też musisz zawiadomić bank. W takim przypadku, nie uciekasz od odpowiedzialności. Niektóre instytucje w niezwykłych sytuacjach praktykują „wakacje kredytowe”.
5

Płać za zakupy kartą

Jeśli korzystasz się kartą kredytową, polecamy jak najczęściej płacić za zakupy właśnie kartą. Oprócz tego, że klient prezentuje banku swoją aktywność w korzystaniu, jest to świetna możliwość udowodnić, że na stale zarabiasz i możesz regularnie wydawać. Jeśli masz zamiar robić drogie zakupy, polecamy płacić też kartą.

Płać za zakupy kartą

Logika łatwa: jeśli kupujesz nietanie rzeczy, oznacza poziom twego zarobku pozwala wydawać, i, oczywiście zaległości od ciebie też nie warto czekać.
6

Zamknij inne kredyty

Jeśli cię zainteresowało powiększenie kredowego limitu, przepatrz swoją historię kredytową:

  1. Czy korzystasz się usługami innych instytucje finansowych?
  2. Jak jest sytuacja z innymi bankami?
  3. Czy nie masz poprzednich zaległości?

Polecamy zamknąć konta i innych instytucjach. Jeśli masz oddać dług innym bankom, koniecznie to zrób. Czym więcej kredytów będzie na twym koncie, tym mniejsze prawdopodobieństwo powiększenia limitu. Podobne sytuacje banki odbierają negatywnie. Ponieważ jest ryzyko, że kiedyś nie zmożesz wypłacić jakiś kredyt, i nim może okazać się właśnie ten bank.

7

Nie bój się złożyć wniosek

Jeśli nie masz czasu czekać i pieniądze potrzebujesz zaraz, możesz osobiście zwrócić się bezpośrednio do banku, złożyć wniosek z prośbą powiększyć limit kredytowy. Oczywiście duże pieniędzy ci od razu nie naliczą, ale prawdopodobnie wymogi wypełnią. Ale tylko za warunku, że masz w porządku historię kredytową.

8

Złóż podanie na powiększenie kwoty online

Są banki, które proponują nie tracić czas na pójścia w oddziały, zapełniając wnioski ankiet, podań i t.d. Poprosić o podwyższeniu limitu możesz w trybie online. Wystarczy wejść na stronę główną banku, kartą którego się korzystasz, przekonać się, że jest możliwość podwoić kwotę na kartce w online, i złożyć podanie. Jeśli historia kredytowa dobra, czekaj powiadomienia z kwotą naliczonych pieniędzy.

9

Korzystaj się propozycjami banku

Podwyższyć szanse na podniesienie kredytu można akceptując warunki i propozycji banku. Na przykład, bank proponuje akcje na budynki, gzie możesz uzyskać hipoteczny kredyt po wysokości od 13,5% i wyżej. Jeśli planujesz kupić mieszkanie – jest to niezła możliwość dla ciebie. Są banki, które proponują różne „skarbonka”, „ubezpieczenie” i inne programy. Specjaliści z zadowoleniem dostarczają wszystką niezbędną informacje dla klienta. Głównie należy się ustalić w warunkach i jeśli one pasują, aktywnie bierz udział w propozycjach.

Bank będzie uważać to krokiem w jego stronę, zaufanie, to znaczy planujesz trwały czas korzystać się jego usługami. To w kilka raz zwiększa szansy polepszyć historię kredytową i pomnożyć pieniądze na karcie.

Korzystaj się propozycjami banku

10

Daj możliwość banku zarobić

Klient musi dobrze rozumieć, że otrzymując kredyt od banku, on podpisuje wzajemną współprace. To znaczy, nalicza na kartę pieniądze, które musisz wrócić. Na czym polega wzajemna wygoda? Kredytowa karta daje ci możliwość nie odkładać na długi czas upragnione zakupy, a otrzymać ich teraz. Ale w zamianę, bank chce procenty.

Jeśli korzystasz się kredytem i zdążasz jego wypłacić w terminy, kiedy procenty się nie spisują, wygoda tylko twoja. Oczywiście, dla banku nie jest to najlepszy wariant.

Dlatego okażesz się w liczbie ostatnich, komu mogą powiększyć limit kredytowy. Chcesz dużą kwotę? Daj możliwość banku zarobić.

11

Decyzje „przyjmuje” system

Jeśli masz zamiar odwiedzić oddział banku, żeby opowiedzieć pracowniku o swoich potrzebach albo problemach, to liczyć na podwyższenie limitu kredytowego nie warto. Wszystko dla tego, że ustala komu naliczać pieniędzy specjalny system. Pracownikom banku on nie jest dostępny.

Na przykład, pewny bank, codziennie wybiera pewną ilość klientów, porównuje ich z niezbędnymi parametrami, i jeśli człowiek odpowiada wszystkim zapotrzebowaniom, system wybiera go dla podwyższenia limitu kredytowego.

Wnioski

Wnioski

Dlatego, jeśli odpowiedzialnie dotrzymywać się wszystkiej wyżej przeliczonych zapotrzebowań, masz szanse podwyższyć swój limit kredytowy.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.