Jak pogratulować z rocznicą swoją drugą połówkę: ciekawe pomysły

Rocznica wesela (pierwsza czy dziesiąta) – ważne wydarzenie w życiu małżonków. Jest to coroczne przypominanie o waszym spotkaniu, rozwoju powieści, miłości, marzeniach, dzieciach i t.d.

Jeśli wspólne życie pasuje parze, to świętowanie tej daty jeszcze bardziej połączy mężczyznę i kobietę. Jeśli stosunki naciągnięte albo jest obecny kryzys, to święto rocznicy może pomóc przypomnieć dla czego jesteście razem.

To zrelaksuje i zainspiruje, żeby pokonać wszystkie trudności. Ponieważ wesele – jest to jurydyczne wzmocnienie miłości. Więc, w jaki sposób można złożyć życzenia swojej drugiej połówce na rocznice?

1

Podaruj wrażenia

Mówią, że ludzi stają bliskimi nie przez oznaki zewnętrzne albo jednakowe poglądy, a przez osobliwych uczuć, które oni darują sobie nawzajem. Człowiek może nie odpowiadać twoim standardom piękności nawet na 10% albo prowadzić nie dopuszczalny dla ciebie obraz życia, ale ten stan, który odczuwasz kiedy jesteś razem z nim, nieopisany.


Dlatego, jednym z najlepszych prezentów na rocznicę wesela może stać wspólne spędzanie czasu w parku, w podróży za granicę i t.d.

Podaruj wrażenia

Znasz swego partnera i jego zainteresowania, dlatego wymyślić wspólne zajęcie dla dwóch nie będzie trudno. Ważnie, żeby ta działalność odróżniała się od twego zwykłego spędzania czasu. Jeśli każdej niedzieli idziesz do kina albo teatru, to bilety na wystawę jako prezent nie wrazi.

2

Podaruj „miejsce”

U każdego człowieka w życiu jesz osobliwe miejsce. Jest to te miejsce, gdzie on odczuwa siebie komfortowo, spokojnie i może zrelaksować się. U kogoś jest to brzeg nad rzeką, u kogoś krajobraz gór, a kogoś napełnia siłą i energią 100-letni dąb w parku.

Opowiadając swojej drugiej połówce o takich miejscach, ty się otwierasz. Dzielisz się historiami i odczuciami, które łączą cię z tamtym miejscem. Miejsce twojej siły – jest to część ciebie. I o tej części można opowieść ukochanemu człowiekowi. Przyjdźcie razem na te miejsce, posiedźcie tam. Może zachce wam się poleżeć na trawie i zjeść poprzednio przygotowane kanapki. Albo przeczytać twój ulubiony wiersz albo pismo, gdzie opowiesz o swych uczuciach do ukochanego.

Ważnie, żeby od razu nie mówić partnerowi gdzie idziecie. Niech to będzie niespodzianką. Uwierz bliski człowiek oceni taki prezent i będzie pamiętać o nim całe życie.

Podaruj „miejsce”

3

Impreza

Złożyć życzenia z rocznicą wesela można organizując święto w kole bliskich ludzi.

Może to być tematyczna impreza w pewnym stylu. Na przykład, impreza w piżamach, owocowa, i stylu dysko i t.d.

Młodym ludziom wystarczy po prostu wymyślić tematykę i zarazić tym pomysłem przyjaciół.

Impreza

Ale bądź uważny z grupą docelową. Jeśli młodzieży będzie wesoło bić się poduszkami na imprezie w piżamach, to starsze pokolenie raczej nie będzie czuć siebie komfortowo w takich warunkach.

4

Romantyczna kolacja dla dwóch

Jest to klasyczny wariant wszystkich czasów i pokoleń. Możecie pójść do restauracji albo kolacja w domu ze świecami stworzą szczególną atmosferę wieczoru. Ważnie, żeby kolacja była tylko dla dwóch.

Postaraj się organizować swój wieczór w taki sposób, żeby nikt ci nie przeszkadzał – dzieci, albo niezaproszeni gości i t.d. Jest to wasz wieczór.

Pójście do restauracji też można ozdobić niespodziankami.

Romantyczna kolacja dla dwóch

Poproś wcześniej kogoś, kto by mógł przynieść bukiet kwiatów żonie albo prezent dla męża do restauracji. Efekt nieoczekiwania i uczucia przyjemnego dreszczyku w środku jest gwarantowany.
5

Nakręć film

Bardzo atrakcyjnie wyglądają gratulacje z rocznicą w wyglądzie krótkich filmów.

Mogą to być filmik z waszych zdjęć i nagrań osobistych albo kolaż ze zdjęć, które specjalnie dla was zmontują na studio.

Nagraniu może towarzyszyć ulubiona muzyka, wiersze, opowieści. Takie nagranie można zrobić samodzielnie, jeśli masz umiejętności.

6

Spełnij marzenie

Każdy z nas o czymś marzy. Ale przez różnorodne okoliczności, spełnienie marzenia się odkłada. Czasami na jakiś czas, a czasami na zawsze. Wyjaśnij u swoje połówki jej życzenia i marzenia. Zrób to za jakiś czas do rocznicy, żeby mieć czas na przygotowania.


Zestaw spis życzeń. I podaruj marzenie. Nie ma bardziej cennego prezentu, a niż spełnienie marzenia.

Jeśli twoja żona dawno chciała nauczyć się rysować, podaruj jej abonament na warsztaty. Jeśli twój marzy odwiedzić jakiś kraj, podaruj mu wycieczkę.

Spełnij marzenie

Nie skąp się na prezenty. One mogą opowiedzieć twemu partnerowi o uczuciach, które masz do niego, o cieple i wdzięczności za to, że on jest w twoim życiu.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

0 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.