Jak poniżyć wysoką hemoglobinę

Nie dawno rozmawialiśmy o tym, jak podwyższyć hemoglobin we krwi, jak dla kobiet w ciąży, również I dla noworodków. I oczywiście nie możemy nie przypomnieć o tym, jak pomniejszyć poziom hemoglobiny ludziom, u których jej nadmiar. Jest to też nie mniej aktualnym i znanym problemem na dzisiaj. Jak chyba, już zapamiętałeś, nasz szanowany czytelniku, hemoglobina – jest to białko czerwonych komórek we krwi, bardziej znane jako erytrocyty. Zawierają one życiowo niezbędny płyn, który składa się z żelaza i odpowiada za obracanie tlenu we wszystkim ciele. I jeśli wyniki analizy pokazały, że poziom tej substancji jest podwyższony, należy szukać sposoby, jak poniżyć hemoglobinę we krwi.

Będziesz potrzebować:
1

Jak poniżyć wysoką hemoglobinę? Powody

Na początek spróbujmy ustalić wskaźnik hemoglobiny we krwi.

U kobiet normą jest liczba od 120 do 140 g/l, u mężczyzn – od 140 do 160 g/l.

W przypadku, gdy analiz pokazał wyniki wyższe normy, oczywiście należy szukać drogę poniżenia hemoglobiny. Przedstawiony nami artykuł jest jedynie dodatkową informacją i na pewno ustalić twój diagnoz, niestety, nie potrafimy. I ile byś informacji w i przeczytał – wyleczyć się ona nie pomoże.Jak poniżyć wysoką hemoglobinę? Powody

Lepiej nie zaciągać z tą sprawą, ponieważ nadmiar tych komórek może doprowadzić do ataku serca. Więc musisz nie jedynie zniżyć spożycie produktów, które zawierają żelazo, i czekać cuda, a działać kardynalnie. Bardziej kompetentny w tym pytaniu lekarz hematolog. Musi przeprowadzić dokładne testowanie twego organizmu i przypisać leczenie indywidualne.

2

Jak poniżyć hemoglobinę? Działania

Po pierwsze, dokładnie przejrzyj sposób odżywiania. Jeśli do tego czasu za dobę piłeś mniej 3 litrów wody, to jest bardzo źle. Rozdziel swój dzień w taki sposób, żeby mogłeś używać ponad 3 litrów wody albo innych płynów. Staraj się unikać mięsa, szczególnie wątrobę. Morska kapusta też jest zakazana. Można powiedzieć, że powinieneś na kilka tygodni zrobić się wegetarianinem, dla korzyści swego zdrowia. Zamień już przyzwyczajone jabłka i banany.Jak poniżyć hemoglobinę? Działania

Korzystnie będzie używać więcej produkcji mlecznej, ponieważ zawierają one wapń, który wspomaga wyciąganiu żelaza z przewodu pokarmowego. Zwróć uwagę na produkty, które zawierają witaminy B2, B6 i B12. Jeśli masz podwyższony poziom hemoglobiny w organizmie, one są zakazane.Jak poniżyć hemoglobinę? Działania
Jeśli dieta wegetariańska nie bardzo ci pomogła, spróbuj pójść na procedurę, która się nazywa elektroforeza. Nie jest one za bardzo przyjemną, jednak skutecznie usuwa ze krwi ogromną część erytrocytów. Odpowiednie, czym mniejsza ilość erytrocytów, tym mniejsza ilość hemoglobiny w twojej krwi.

3

Jak poniżyć hemoglobinę środkami tradycyjnymi

Istnieje dużo sposobów tradycyjnych w walce z nadmiarem hemoglobiny w krwi. W tym, że one działają możesz nawet się nie wahać. Teraz już przyszedł czas ich przeliczyć.Jak poniżyć hemoglobinę środkami tradycyjnymi?

Pierwszy, jest to leczenie pijawkami. Gruczoły ślinowe pijawek zawierają hirudynę. One rozrzedzają krew zapobiegają powstaniu zakrzepów, zdejmują obrzęki i normalizują krążenie krwi w twoim organizmie. W taki sposób, pijawka potrafi wyssać około 5 ml krwi + 100-150 ml, dalej wyciekają w sposób naturalny, pomniejszając ogólny poziom hemoglobiny.Jak poniżyć hemoglobinę środkami tradycyjnymi?
Drugie – mumię. Dla tych, kto nie wie, przypominamy, że mumię – jest to proszek z kontynentu azjatyckiego. Sprzedaje się u nas, jako tabletki. Rozpuść jedną tabletkę w połowie szklanki ciepłej gotowanej wodzie i użyj przed snem. Pić ten lek, należy w ciągu 10 dni. Potem twój organizm będzie potrzebować odpoczynek na 5 dni, po czym można powtórzyć kurs przyjęcia mumię.

Wnioski

Wnioski

Pamiętaj, że dla szybkiego i skutecznego leczenia kategoryczne zakazane jest palenie i używać środki uspakajające i alkohol. Obiecamy, że wspólnie z prawidłową dietą, konsultacją u lekarza i przyjęciem leków, poniżysz poziom hemoglobiny do upragnionego znaku. Powodzenia!Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 4

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.