Jak powiększyć kobiece piersi: efektywne metody

Kobiety wszystkich czasów pragnęły wyglądać ładnymi i seksualnymi. Każda przedstawicielka płci pięknej zawsze potrafiła znaleźć w swoim wyglądzie zewnętrznym, to co by chciała zmienić lub zrobić korektę. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych kompleksów były malutkie piersi.

Socjologiczne odpytywanie potwierdzają, że więcej połowy populacji męskiej uważają kobiece piersi najbardziej atrakcyjną częścią ciała.

Dlatego właścicielki małych rozmiarów czego tylko nie wymyślały, żeby zmusić piersi rosnąć. Dzisiaj istnieje dużo wariantów z powiększenia biustu.

Są bardziej radykalne metody, takie jak operacja plastyczna. Mniej skomplikowanym wariantem jest – iniekcje. Zwiększają piersi też za pomocy prostych sposobów:

 • masaż;
 • ćwiczenia fizyczne;
 • środki kosmetologiczne;
 • medycyna tradycyjna.

Każda z metod ma własne osobliwości, zalety i przeciwwskazania. W tym artykule spróbujemy szczegółowo wytłumaczyć wszystkie możliwe warianty, żebyś mogła dobrać najbardziej ci pasujący.

Będziesz potrzebować:
1

Operacja plastyczna

Z nowymi technologiami chirurgii plastycznej mieć nie ładne ciało niewybaczalnie.

Operacja z ustanowienia implantów uważa się najbardziej radykalnym sposobem zwiększyć piersi, ale najbardziej skutecznym.

Jeśli zdecydowałaś się położyć się pod nóż lekarza, żeby otrzymać wymarzone ciało, głównym twoim zadaniem jest znaleźć doświadczonego plastycznego chirurga i dobrą klinikę. Od tego zależy jakość i rezultat operacji.

Należy wybierać nie z ładnej reklamy, a opinij klientów. Komunikując się bezpośrednio z kobietami, które robiły operacje, możesz sama zobaczyć rezultat, i wyciągnąć dla siebie wnioski.

Szczególną uwagę zwróć na staż i osiągnięcia lekarza. Dla doświadczonego chirurga operacja z powiększenia piersi – jest to zwykła sprawa, nie trudna procedura, po której nie pojawiają się skutki uboczne.

Gwarancja na implant jest na całe życie. Z implantami kobieta potrafi spokojnie zajść w ciążę, urodzić i nawet karmić dziecko.

Jak odbywa się operacja.

 • Musisz jedynie wybrać przykładowy model biustu, lekarz ustala implant.
 • Ustanowienie robi się poza mięśniem piersiowym i odpowiednie pod gruczołem nie szkodząc jej.
 • Miejsce cięcia ustala lekarz: przez pachowy dostęp lub cięcie na dolnej krawędzi otoczki.
 • Operacja odbywa się pod ogólnym znieczuleniem. Wystarczy na to mniej więcej 1 godziny.
 • Okres rehabilitacji, około 2 tygodni. Do tego czasu piersi uzyskują naturalności i kształt łzy.
 • Za 5-6 miesięcy cięcie zmienia się na naturalną fałdę.

Za pomocy operacji plastycznej można nie tylko powiększyć rozmiar, ale też ujędrnić piersi.

2

Iniekcje

Metoda wstrzykiwania za ostatni czas zajmuje więcej miejsca w procedurach z powiększeniu biustu.

Za pomocy zastrzyków można osiągnąć tego wyniku, którego wcześniej można by było oczekiwać jedynie po zabiegu.

Zastosowywać metodę wstrzykiwania trzeba wtedy, kiedy zobaczyłaś zauważalne zmarszczki i rozszerzenia w obszarze piersi, kształt zaczął się pogarszać, piersi zaczynają zwisać.

W takiej sytuacji nie warto odkładać, ponieważ początkowe etapy pogorszenia poprawić o wiele łatwiej, a niż stan zapuszczony.

Są różne metody wstrzykiwania:

 • Mezoterapia
 • Kontur tworzyw sztucznych
 • Botox
 • Biorevitalization

Często iniekcje robią na podstawie kwasu hialuronowego. Preparat oficjalne jest dozwolony w Rosji. Procedura jest prawie bezbolesną, przeprowadza się pod znieczuleniem miejscowym. Środek wprowadza się pod wewnętrznym mięśniem piersiowym. Rezultat widać prawie od razu. Jak i inne metody iniekcji, zastrzyki kwasu hialuronowego – jest optymalnym wariantem dla kobiet, które chcą zwiększyć piersi bez interwencji chirurgicznej. Jeśli cię zainteresował kwas hialuronowy, tutaj możesz dowiedzieć się o wszystkich zaletach i wadach szczegółowo.

Jeśli zdecydowałaś się na metodzie iniekcji, koniecznie musisz przekonsultować się z lekarzem. Ponieważ, po procedurze mogą pojawić się skutki uboczne.

Istnieje, też spis przeciwwskazań:

 • ARI;
 • Ciąża;
 • Laktacja;
 • Indywidualna nietolerancja;
 • Poważne zakaźne i wirusowe choroby;
 • Hemofilia; Miastenia;
 • Ostra forma choroby skóry;
 • Choroby przewlekłe;
 • Ciężkie stadia chorób autosomalnych.
3

Ćwiczenia fizyczne

Ćwiczeniami fizycznymi nie tylko możesz osiągnąć upragnionego rezultatu z powiększenia piersi, ale i znacznie ulepszyć własny stan zdrowotny.

Zajmować się należy specjalną kulturą fizyczną, która składa się z kompleksu ćwiczeń dla ulepszenia biustu. Obciążenie od treningów siłowych będzie skierowane na mięśnie klatki piersiowej, a nie na gruczoły.

Wykonując ćwiczenia, otrzymasz ujędrniane, stojące, zebrane i elastyczne piersi z ładną nie wiszącą skórą.

Główne warunki ćwiczeń – regularne zajęcia. Jeśli będziesz prawidłowo i regularnie wykonywać ćwiczenia w kompleksie, wtedy osiągniesz rezultat o wiele szybciej i uchronisz taki stan dłużej.

Najbardziej skutecznymi uważają się ćwiczenia z hantlami, fiballem, plastikowymi talerzykami, pompki.

Jeśli zdecydowałaś się na poważnie uprawiać sport, koniecznie skonsultuj się z doświadczonym trenerem. Ponieważ nie prawidłowe podejście może doprowadzić do wyniku, którym prawdopodobnie nie będziesz zadowolona: szerokie ramiona, gruba budowa ciała, duża klatka piersiowa.

4

Masaż

Masaż – jest świetną alternatywą dla tych, kto nie tylko troszczy się o atrakcyjnym wyglądzie, ale też o zdrowiu.

Regularne wykonanie ruchów masażowych, robi piersi bardziej elastycznymi. Ćwiczenia pomogą powrócić ładny kształt biustu, który stracił wygląd.

Masaż piersi ulepszy krążenie krwi, poprzedza pojawienie się formacji, uszczelnień, stymuluje pracę gruczoł, normalizuje równowagę hormonalną. W wyniku, robi się korekta piersi, rozmiar się zwiększa.

Najgłówniejszym jest – robić masaż prawidłowo. Nie można mocno naciskać i rozcierać piersi. Z biustem należy postępować, jak z najbardziej delikatną i wrażliwą częścią ciała.

5

Tabletki

Skuteczność tabletek zazwyczaj potwierdza się tym, że w ich strukturę wchodzą składniki, które mają fitoestrogeny lub estrogeny. Estrogeny odpowiadają za rozmiar biustu.

Kobiety, które używają różnorodne tabletki, nie zawsze mają żądany wynik od tych środków. Oprócz tego tabletki albo BAD mają mnóstwo przeciwwskazań.

Biorąc podobne środki, kobiety samodzielnie zwiększają ilość estrogenów w organizmie. Przy tym w nowoczesnych kobiet jego ilość często jest ponad normą. Wykorzystanie podobnych tabletek zwiększa obciążenie na organizm kobiety. Mogą one wpływać z receptorami innych komórek, oraz i nowotworów, zwiększając ryzyko choroby na raka.

Przed braniem takich tabletek, dobrze się naucz wszystkich pozytywnych i negatywnych stron tych środków, żeby problem estetyczny nie zmienił się na poważne problemy ze zdrowiem.

6

Medycyna tradycyjna

Medycyna tradycyjna zalicza się do najprostszych i najbezpieczniejszych środków dla zwiększenia rozmiaru biustu. Na wynik trzeba będzie długo czekać, ale skutków ubocznych i przeciwwskazań w tej metodzie niema. Wystarczy jedynie zebrać potrzebne składniki, i wykorzystywać ich za receptą.

Według opinij ludzi, którzy wykorzystywali środki tradycyjne, najbardziej skutecznymi się uważa:

 • Tymianek;
 • Lukrecja;
 • Skrzyp;
 • Wierzba;
 • Tymianek;
 • Szyszki chmielu;
 • Mleczny grzyb i inne.

Wszystkie te składniki mają w strukturze dużą ilość estrogenu, substancja, która odpowiada za wzrost gruczoł.

Duża zawartość estrogenu są w niektórych produktach żywnościowych. Kiedy zaczniesz ich regularnie przyjmować, rozmiar piersi będzie stopniowo się zwiększał. Jeśli połączyć ten sposób z ćwiczeniami i masażem, wynik przyjemnie cię podziwi.

7

Środki kosmetologiczne

Często dla zwiększenia piersi kobiety kupują różnorodne kremy, żele. Przyjmują ich wewnątrz. Często ich zestaw zawiera kwas hialuronowy, który wpływa na wzrost gruczoł.

W zestawie żelu lub kremu nie następują skutki uboczne, jak podczas brania wewnątrz.

Ale lekarzy stwierdzają, że skład molekularny kwasu hialuronowego większy niż pory na skórze. Dlatego, kwas nie trafia w skórę. W wyniku – zwiększenie rozmiaru biustu się nie odbywa. Może ci się nie udać zwiększyć piersi za pomocy środków kosmetologicznych, ale na pewno się uda ulepszyć stan skóry na piersiach, podciągnąć ją i zrobić bardziej elastyczną.

Wnioski

Wnioski

Przed ostateczną decyzją, która dotyczy jakichkolwiek manipulacji ze swoim ciałem, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Pomoże to uniknąć negatywnych, a czasami nawet niepoprawnych konsekwencji.

Życzymy piękności i zdrowia!Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 1

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.