Jak powiększyć piersi: 10 skutecznych produktów

Duża ilość kobiet nie zadowolone rozmiarem i kształtem swego biustu, dlatego szukają różnorodne sposoby dla szybkiego wzrostu piersi. Ale robić operacje, albo ustawiać implanty nie każdej wystarczy śmiałości. Kobiety starają się różnymi sposobami wykorzystać metody powiększenia piersi bez operacji. Co jest potrzebne, żeby piersi rosły? Jednym z wariantów uważa się wyżywienie. Dokładnie, używanie specjalnych produktów, które pozytywnie działają na powiększenie biustu. Proponujemy Top-10 najbardziej skutecznych produktów wyżywienia, które wspomagają powiększeniu piersi. Wszystkie te produkty zawierają fito estrogeny. Jest to podobne za strukturą substancje do estrogenów, które wspomagają wzrostu biustu.

1

Bakłażan

Ten produkt zwiększa poziom estrogenów w organizmie. Działa on na powiększenie rozmiaru piersi.

Też, bakłażan uważa się małokalorycznym produktem. W bakłażanie dużo potasu, który zapobiega obrzękom, wyprowadza zbędną wodę. Zapobiega i niszczy komórki rakowe. Kawałkami bakłażanu można polerować zęby.

Dojrzałe i świeże bakłażany mają ciemno fioletowy kolor. Na dotyk jest mocnym.
Bakłażan

2

Soja

W soje są duża ilość fito estrogenów, a też, izoflawonów – substancji, która jest rosnącym analogiem fito estrogenu. Dlatego soja będzie pozytywnie działać na stan piersi.

Korzystne właściwości soi polegają na tym, że ona jest źródłem białka roślinnego. Chroni zdrowie naczyń, zapobiega nowotworom, spala ilość tłuszczu w tkankach.Soja

3

Kawa

Jeśli kobieta codziennie będzie pić 500 ml kawy, to poziom estrogenu w organizmie podwyższy się na 70%.

Ale przy tym, należy zwrócić uwagę na stan zdrowia. Taka dawka kawy, i jak konsekwencja estrogenu, negatywnie działa na organizm kobiety. Duża dawka estrogenu może przyczyniać nawet choroby onkologiczne. Kobietom z wysokim poziomem estrogenu ciężko schudnąć i utrzymywać swoją wagę.

Duże dawki i częste użycie kawy też mogą przyczynić raka trzustki, choroby serca, powiększone ciśnienie i poziom cholesteryny.

Ale faktem jest to, że kawa zmniejsza zmęczenie i stymuluje działanie mentalne. Ale chodzi tu o prawdziwej kawie – w ziarnach. Kawie rozpuszczalnej nie warto oddawać swoją preferencje.Kawa

4

Rozmaryn

Rozmaryn – jest to pikantna przyprawa, która zawiera estrogeny.

Ale oprócz tego, rozmaryn wykorzystują w medycynie tradycyjnej, jako roślinę leczniczą. On pomaga podczas zastoju w pęcherzyku żółciowym, stymuluje pracę pęcherzyka żółciowego i wątroby.Rozmaryn

5

Kwiaty lipy

Te kwiatki należy parzyć, jako herbatę, i pić w ciągu całego dnia.

Na drugi dzień należy zrobić nową herbatę. Taj, jak jakąkolwiek inną herbatę, lipę używają jedynie w świeżym wyglądzie.

Oprócz dużej ilości estrogenów, lipa ma dużo korzystnych właściwości. Zawiera się w niej wielka ilość salicylany. Zmniejsza ona zapalne zjawisko skóry, zmniejsza swędzenia, zniża temperaturę, okazuje przeciwzapalne działania, zmniejsza bóle głowy i ból w stawach. Herbata z lipy zmniejsza skurcz naczyń.

Kwiatostan lipy należy wybierać wyłącznie zdrowe, bez plam brązowych. Dalej trzeba je podsuszyć.
Kwiaty lipy

6

Ser żółty

Ser żółty, też podwyższa poziom estrogenu w organizmie. Ale kupować trzeba ser dobrej jakości, przygotowany odpowiednie standardów technologicznych. Wtedy można będzie otrzymać korzyść od wykorzystania tego produktu. Jest on źródłem mikroelementów i witaminów. Ma on dużo wapniu i magnezu. Wapń odpowiada za moc mięśniowo-szkieletowego systemu. Magnez rozluźnia mięśni.Ser żółty

7

Fasola

Fasola zajmuje prawie pierwsze miejsce wśród tych, co wspomaga powiększeniu piersi. W niej utrzymuje się duża ilość estrogenu.

Znana fasola jest tym, że jest to całkiem dobre jedzenie, od którego nie nabierają wagi.

Fasola ulepsza proces wymiany w organizmie, zmniejsza obrzęk, wzmacnia kości, jest mocnym antyoksydantem. W czerwonej fasoli dużo włókien, które wspomagają oczyszczeniu jelita.Fasola

8

Groszek

Groszek też zawiera dużą ilość estrogenów. Również, dobrze on walczy z zgagą, ulepsza apetyt, podtrzymuje ciśnienie tętnicze.

Lepiej używać świeży groszek. O wiele jest korzystniejszy. Suszony bardziej ciężką akceptuje się żołądkiem.Groszek

9

Kapusta

Mity o kapuście jest prawdą – kobiety używają kapustę dla powiększenia rozmiaru piersi. Oraz kapusta zwykła, brokuły i kalafior są korzystne podczas łagodnych chorób piersi. W tym produkcie dużo celulozy. Kapusta zmniejsza głód, przy tym na długo zostawia odczucie sytości.

Wykorzystywać kapustę można w jakimkolwiek wyglądzie.Kapusta

10

Morele

Wykorzystując morele z celu zwiększenia biustu, twój organizm tez otrzymuje rzadko spotykaną witaminę B17, która jest w morelach. Morele chronią organizm od raku.

Uzdrowicielem komórek człowieka są kamyczki morelowe. Dzięki temu, że w jądrze kamyczka jest ta rzadka witamina. Jądra kamyczków morelowych również są skuteczne podczas zapalenia oskrzeli i jadeicie.MoreleJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

6 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

1 komentarz

najnowszych
najlepszych najnowszych najstarszych
Halina Reiman

Owszem spodobała!