Jak robią lifting twarzy kosmetologicznymi nićmi

Podnoszenie twarzy nićmi – jest to odpowiednie nowy rodzaj liftingu skóry. Ona na dzień dzisiejszy korzysta się dużym popytem wśród kobiet, które chcą ulepszyć stan skóry. Szczególnie pań, skóra których poddała się starzeniu.

Wykonuje się ta procedura za pomocy specjalnych kosmetologicznych nici, które są zrobione z różnych materiałów. Według specjalnej metody ich wprowadzają pod skórę, i robią korektę nimi wszystkie obszary problemowe.

Kobiety coraz częściej zaczęły wybierać właśnie ten sposób odmłodzenia, dlatego że:

 • potrzebuje nie dużo czasu;
 • prawie nie ma przeciwwskazań;
 • nie potrzebuje długiej rehabilitacji;
 • nie wywoła powikłań;
 • bez bólowy.

Dzisiaj opowiemy o tej metodzie bardziej dokładnie. Dowiesz się, jak właśnie odbywa się procedura liftingu nićmi , dla kogo jest korzystna, a dla kogo zakazana. Wszystkie wady i zalety odmłodzenia nićmi w tym artykule.

1

Kiedy można robić

Z pytań liftingu nićmi polecamy zwracać się do sprawdzonej kliniki. Autorytet takiego zakładu można sprawdzić według opinij w Internecie, według rekomendacjom, odczuciu tych kobiet, które wiedzą o klinice ze własnego doświadczenia.

Więc, kiedy należy zacząć myśleć o tej metodzie odmłodzenia:

 1. Jeśli masz bardzo zauważalne zmarszczki naokoło ust, przez co twarz wygląda mniej estetycznie. Takie składki pojawiają się naokoło ust przez to, że kobieta często się uśmiecha. Dlatego, nieduże zmarszczki nawet ozdabiają twarz, mówiąc i wesołej i przyjemnej panience. Ale jeśli te składki robią się nie ładnymi zmarszczkami, od nich należy się pozbyć.
 2. Opuszczone albo zawieszone części ciała (brwi, policzki, kości policzkowe);
 3. Wyraźne i mocno zauważalne zmarszczki;
 4. Obecność drugiego podbródka.girl-454564_1920-e1454163729861girl-454564_1920-e1454163729861Kiedy można robić
2

Jakie nicie wykorzystują

W tej metodzie odmłodzenia wykorzystują różne nicie według struktury i materiału:

 • są takie, które w ogóle nie rozczepiają się (najbardziej znane – złote, kaprolokowe, polipropylenowe);
 • są takie, które długi czas nie rozczepiają się, ale później jednak znikają;
 • takie, że całkiem się rozczepiają;
 • pomieszane, to znaczy stożek rozpuszcza się, podstawa nie.

Złote nicie. Nierozpuszczające się. Wykorzystują dla korekcji zmarszczek. Ale jest jeden minus, wykorzystując takie nicie, nie można zastosowywać procedury aparatowej kosmetologii, ponieważ złoto może okazać reakcje, przez co zmienia się kolor twarzy. Dlatego, złote nicie nie korzystają się wielką popularnością.

Kaprolokowe/polipropylenowe. Kombinowane. Na nich naciągają połączone tkanki i robi się podnoszenie. Dają takie nici długotrwały efekt, około 7 lat. W ciągu tego czasu nie ma potrzeby we wprowadzeniu nowych nici. Przez co mają one dużą popularność wśród klientek.

Polidiakson. Rozpuszczające się. Nici z tego materiału mają biologiczne połączenie z organizmem człowieka, niż jakiekolwiek inne. One wprowadzają się pod skórę specjalną igłą, znajdując się w środku jej. Igłę rozmieszczają w potrzebnym miejscu, potem wyciągają. Nić zostaje się w ustalonym miejscu. Mniej więcej za 9 miesięcy nić rozpuszcza się i wyprowadza się z organizmu drogą przyrodnią.Jakie nicie wykorzystują

3

Dla kogo jest zakazany lifting nićmi

W tej procedurze są niektóre przeciwwskazania. Ale w porównaniu do plastyki chirurgicznej, one minimalne:

 • Ciąża;
 • Laktacja;
 • Złe krzepnięcia krwi;
 • Onkologia;
 • Alergia;
 • Cukrzyca;
 • Opryszczka;
 • Inne zapalenia skóry; choroby przewlekłe.
4

W jaki sposób odbywa się odmłodzenie nićmi

Procedura odbywa się w klinice specjalistą. Przeprowadza się ona pod znieczuleniem miejscowym. Trwa niedługo, mniej 1 godziny. W obszarze skroni robią przebicie. Wprowadzają specjalną igłę. Pod skórą przeprowadzają nić, i wyciągają igłę w obszarze kości policzkowej. Nić regulują, fiksując w tkankach i robiąc potrzebne podnoszenia skóry. Po tej metodzie żadnych śladów i blizn się nie zostaje. Skóra podciągnięta, gładka i bez wad.W jaki sposób odbywa się odmłodzenie nićmi

Wnioski

Wnioski

Przed zastosowaniem jakichkolwiek metod odmłodzenia koniecznie skonsultuj się z lekarzem albo kosmetologiem, żeby uniknąć negatywnych konsekwencji.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

0 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.