Jak ustalić prawdziwą skórę i zamsz

Zdolność odróżniać prawdziwy materiał od sztucznego jest potrzebną i korzystną widzą dla każdego człowieka, który co najmniej, lubi ładnie się ubierać. Ponieważ bezpośrednio od jakości wyrobu zależy nie tylko jego wartość, ale też naturalność i dopuszczalność wszystkich jego składników dla twego zdrowia. Jak prawidłowo ustalić skórę i jak prawidłowo ustalić zamsz? Wszystko jest to ważniejsze, niż sobie wyobrażasz! Ponieważ nasza drużyna ‘’Evrikak’’ nie może przejść obok ważnych aspektów, o których musi wiedzieć każdy. Zaczniemy!

Będziesz potrzebować:
1

Jak ustalić prawdziwą skórę

Często dużo wytwórców chcą nadać sztucznej skórze naturalności. Postaraj się nie podpaść na to! A jak to zrobić, teraz cię nauczymy.

Najpierw na co warto zwrócić uwagę, jest to malutki wzorzec skóry zwierza, który jest dopełnieniem do podstawowego wyrobu.

Też na etykietce muszą być zaznaczone warunki oznaczenia. Jednak to też nie zatrzymuje nie uczciwych wytwórców, i potrafią oni zrobić etykietkę praktycznie identyczną oryginału. Ale my znamy więcej!

Jak ustalić prawdziwą skórę

Naturalnej skórze charakterystyczny specyficzny zapach – ostry on być nie musi! Tutaj nas też próbują okłamać, ponieważ sztuczną skórę obrabiają strukturą, która imituje zapach prawdziwej skóry.Jak ustalić prawdziwą skórę
Jest jeden ciekawy aspekt, dzięki któremu można ustalić na 100% skóra to, czy nie.

Na miejscu szwa, w kieszeniach albo na błyskawice nie możesz rozpatrzyć nieobrobiony cięcie produktu.

Jeśli on nie rozpada się i ma dużo przeplecionych włókien między sobą (nie na podstawie tkaniny) – przed tobą prawdziwa skóra.

Kapnij kroplę wody na skórę i poczekaj. Zazwyczaj, jeśli skóra jakościowa, ona wchłonie wilgoć i będzie widać nie wielkie przyciemnianie, do tego czas aż woda całkiem nie wyschnie. Jak ustalić prawdziwą skórę

Połóż rękę w skórzany wyrób. Jeśli za kilka minut odczujesz wychodzące ciepło – trzymasz w rękach prawdziwy materiał.

Sztuczna ona będzie w tej sytuacji, jeśli po tobie powierzchnia zostanie chłodną. Są jeszcze mnóstwo innych sposobów sprawdzić prawdziwą skórę. Żeby było bardziej wygodnie zróbmy spis.

2

Jak sprawdzić - skóra czy nie

Porady:

  • Po tym, jak trochę naciśnij na skórę, będzie odczucie przyjemnej miękkości. Sam wyrób wyrówna się, to znaczy odcisk na nim, w krótkim czasie zniknie.
  • Podczas rozciągania skóra musi szybko wrócić do swego poprzedniego kształtu, i nie musi przypominać gumę.Jak sprawdzić - skóra czy nie
  • Kiedy uginasz na pół, kolor nie będzie się zmieniał. Odnosi się to też do odcisków i śladów.
  • Ze strony wewnętrznej kolor skóry musi być aksamitny i zmieniać zabarwienie, jeśli dotknąć ręką.
  • Z naszego doświadczenia, logotypom, które potwierdzaj prawdziwość ufać nie warto.
  • Logicznie, jeśli nie będzie wielką trudnością wytworzyć nie prawdziwą skórę, to logotyp tym bardziej.
3

Jak ustalić prawdziwy zamsz

Analogicznie mogą ci sprzedać nieprawdziwy zamsz. Jak tego nie dopuścić? Dla początku popatrz na wartość wyrobu. Prawdziwy zamsz kosztuje o wiele drożej a niż sztuczne kopie. Nie wyłącza się, że wytwórcy fałszerstwa będą mieć śmiałość podnieść cenę do poziomu jakościowego produktu. Wyjście zawsze jest!Jak ustalić prawdziwy zamsz
Rozpatrz fakturę wytworu. Cecha, która charakteryzuje prawdziwy zamsz – skierowanie meszku w różne strony. Jeśli dotkniesz fałszywy produkt, ślady będą nie tak widać, jak by ich było widać na oryginale.

Prawdziwy zamsz ma charakterystyczne pory i zacierania. Jeśli w twoich rękach sztuczny zamsz – na nich nie zobaczysz żadnych por lub zadraśnięć.

Też na odczucie ona bardziej twarda i gładka. Jeszcze jeden ważny fakt – zapach.Jak ustalić prawdziwy zamsz
Prawdziwy materiał ma cienki zapach, w ten czas jak fałszerstwo będzie mieć neutralny zapach. Dalej zaprezentujemy twojej uwadze następny spis, który będzie korzystny.

4

Jak sprawdzić – zamsz czy nie

Porady:

  • Popatrz na wewnętrzną stronę wyrobu. Jeśli zobaczysz tkaninę albo nie wielki uszczelkę z tkaniny – przed tobą niejakościowy zamsz.Jak sprawdzić – zamsz czy nie
  • Kapnij na powierzchnie. Pojawi się na niej nieduża plamka, która szybko wyschnie. Prawdziwy zamsz wsączy wodę z łatwością, dzięki miękkiej strukturze z porami. Po wyschnięciu, on się odnowi, i będzie mieć poprzedni wygląd.
  • Przyłóż do zamszy palec na kilka sekund, a potem zabierz go. Na prawdziwym zamszu ślady od razu znikają. Na sztucznej zostają na jakiś czas. Bądź uważny!Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

2 Tak Nie 5

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.