Jak zapuścić ładną brodę

Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać z wami o męskiej brodzie. Dziś jest to jeden z najgorętszych trendów, rozwiązanie modne, stylowe i aktualnie. Wielu panów po tym, jak zapuszczą brodę, stają się symbolami seksu, znacznie bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej.  Czy można nazwać brodą dwudniowy zarost lub sterczące we wszystkie strony włosy na twarzy? Raczej nie. Zapuścić brodę to proces skomplikowany, lecz wykonalny. W jaki sposób można przyspieszyć wzrost, jak zrobić brodę upiększeniem twarzy, jak poprawnie  o nią dbać i ją obcinać, i czy warto zapuszczać ją w ogóle? Odpowiedzi na te pytania powinny Cię zainteresować.

Będziesz potrzebować:
1

Jak szybko zapuścić brodę? Być albo nie być

Męska broda – to koncepcja dosyć rozszerzona.

Jak szybko zapuścić brodę? Być albo nie być?Na standardy przystojności mężczyzn, każda kobieta patrzy po innemu.

Jak szybko zapuścić brodę? Być albo nie być?
Jeżeli patrzyć na wygląd zewnętrzny, to niektórym podobają się szczupli faceci, niektórym bardziej wysportowani, inne preferują niewysokich albo odwrotnie – około 2 metrów wzrostu, z brązowymi lub niebieskimi oczami, brunetów lub blondynów i t.d. Wszystkich cech zewnętrznych nie da się przeliczyć, ponieważ każdy ma inny gust. Jednak niedawne badania Brytyjczyków pokazały, że większość kobiet, a dokładnie 60% badanych, chciałyby widzieć około siebie mężczyznę z zarostem. Więc decydujcie sami!

Jak szybko zapuścić brodę? Być albo nie być?
Nie zawsze wszystko zależy od poziomu genetycznego, i akurat w tym artykule zaprezentujemy kilka porad, jak okłamać matkę przyrodę i jednak zrobić tak, żeby broda zaczęła rosnąć.

Jak szybko zapuścić brodę? Być albo nie byćNa początku, chcemy uwzględnić, że gęstość zarostu na twarzy u mężczyzny zależy od poziomu testosteronu. Brak tej substancji można tłumaczyć jako opóźnienie rozwoju, albo też genetyczna dziedziczność. Ale nie martw się, ten problem da się rozwiązać.

Czym częściej się golisz, tym większa wyrośnie broda. Nie prawda! Przez to twoje włosy zrobią się grubsze, ale nie gęstsze.

Dlatego, żeby zapuścić ładną i stylową brodę, trzeba wiedzieć niemałą ilość ”mechanizmów brody”.

2

Wizyta do lekarza

Marzysz mieć brodę jak najszybciej? Nie ma żadnych problemów – w krótkim czasie będziesz ją mieć! Ale nie zależnie od tego, jakie artykule czytałeś przed tym i jaką masz informację stosownie tego, jak zapuścić brodę, najbardziej prawidłowym wariantem będzie wizyta do endokrynologa. Przede wszystkim, ma on być specjalistą, ponieważ od jego wniosku dużo zależy.Wizyta do lekarza. Robiąc medyczne badania, lekarz potrafi określić przyczynę, przez którą wzrost włosów na twarzy jest nieprawidłowy. W razie niedostateczności zarostu, mogą ci przypisać specjalne preparaty harmonalne. Kontynuujemy.

3

Odżywianie i sposób życia

Oprócz obowiązkowej wizyty do lekarza, trzeba jeszcze widzieć niektóre zasady dobrego odżywiania. Zdrowa dieta na pewno przyśpieszy zrost włosów na twarzy.Odżywianie i sposób życia.Po pierwsze, zapomnij o produkcji z kofeiną. Jest to czekolad, herbata i kawa. Też musisz wykreślić napoje alkoholowe, zwłaszcza piwo – ma ono element, który jest podobny do estrogenu (harmonu kobiecego), który wyłącza testosteron (harmony męskie).Odżywianie i sposób życia.Twoje odżywianie musi mieć dużo witamin, makro i mikro elementy. Na przykład, za wzrost włosów odpowiadają takie grupy witamin jak K i D, a także biotyna i wapń. Wśród produkcji żywności najbardziej będą pasować produkty mleczne – jogurt, twaróg, mleko i t.d. Aminokwasy też przyspieszają zrost włosów.

Cynk potrafi nie tylko pomóc w rozwoju testosteronu, ale też ulepszyć stan włosów. Jest to owoce morza, orzeszki ziemne, nasiona słonecznikowe, jagody.

Staraj się prowadzić aktywny sposób życia – uprawiaj sport i spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Wszystko to pozytywnie działa na wytwarzanie testosteronu.
Szczególną uwagę zwróć na takie rodzaje sportu jak bieg, pływanie i fitness.

Odżywianie i sposób życia

4

Środki dodatkowe

Śmiało możesz korzystać z takich środków, jakie wykorzystują nasze szanowne Pani, dla szybszego wzrostu włosów i prawidłowego dbania o nich.

Najpierw trzeba wyróżnić takie środki, jak olej rycynowy i łopian. Sprzedają ich wszędzie! Zastosować ich musisz w następujący sposób – nalej jedna łyżkę oleju i nagrzej go na ogniu. Zatem posmaruj olejem zarost i wytrzymaj około 1-2 godzin. Po zakończeniu procedury, weź żel dla pielęgnacji twarzy i usuń swoją maseczkę. Tą procedurę musisz robić codziennie w ciągu miesiąca.Środki dodatkowe.Jeśli raptem nie spodobał ci się olej rycynowy, wtedy możesz korzystać z jakichkolwiek innych specjalnych środków. Zaliczają się do nich specjalne balsamy – regeyn lub minoksydyl.Środki dodatkowe.Jeszce jeden możliwy wariant, który aktywuję wzrost włosów opracowany przez wiodących dermatologów świata. Używać go łatwo – po prostu umyj nim swoją brodę. Bardziej szczegółowe zastosowania i wszystkie niuanse, będziesz mógł przeczytać w instrukcji dopasowanej do preparatu.Środki dodatkowe.Przy pomocy takich elementarnych sposobów, potrafisz zrobić swoja brodę jeszcze gęstszą.Środki dodatkowe.Na koniec chcemy przedstawić kilka modnych obrazków, na których może akurat zobaczycie swoją przyszłą brodę. Dopasowujcie:

Środki dodatkowe.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

18 Tak Nie 9

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.