Jak zrobić mapę życzeń według fengshui

Każdy z nas marzy mieć dużo pieniędzy, solidną pracę i zjednoczoną rodzinę. Chcemy zobaczyć świat nie tylko w telewizorze, ale niestety nie wszystkie te życzenia mogą się spełnić. Jednak tak się zdarza nie przez to, że życie szczęśliwe życie dostępne nie tylko wyjątkowym, a dlatego, że mało z nas na prawdę wierzą w siebie i swoje możliwości. Więc, trzeba nie siedzieć, a iść do swych celów. Dlatego najpierw ich należy przenieść z głowy na papier. Wtedy będziesz dokładnie rozumieć, co potrzebujesz w tym życiu, i będzie to inspirować na aktywne działania.

W naszym czasie korzystają się popularnością mapy życzeń, albo ich jeszcze nazywają deskami życzeń. Jest to osobliwa wizualizacja wszystkich życzeń i celów człowieka, która służy mocną motywacją i pomaga osiągnąć sukcesów. Żeby prawidłowo złożyć taką mapę według fengshui, proponujemy wam instrukcję krok po kroku.

Będziesz potrzebować:
1

Przyciągamy do życia powodzenie

Żeby motywować siebie na szczęśliwe życie, a wszystkie twoje cele stały realnością, utwórz mapę życzeń. Przed tym, jak przystąpić do twórczości, przygotuj wszystkie niezbędne materiały.

Istnieje dwa warianty wykonania tej pracy:

  • tradycyjny ręczny;
  • nowoczesny – za pomocy technologij komputerowych.

Nie patrząc na to, że drugi sposób wykonać o wiele łatwiej, a obrazki wyjdą bardziej profesjonalne, jednak polecamy zrobić kartę życzeń odręcznie. Rysując ją swymi rękami, odczujesz związek obrazków z własnym życiem.

Więc jeśli chcesz naśladować nasze polecenia, weź kartkę, zdjęciem osobistym, na której jesteś szczęśliwym, a też różnorodne szablony z magazynów, które odzwierciedlają twoje życzenia i cele.

Prawidłowo zestawiona deska życzeń według fengshui musi w pewne dni rosnącego księżyca, które zaznaczone w kalendarzu fengshui.

Głównie, żeby nie zrobiłeś mapę wizualizacji w dni Zamknięcia, Zniszczenia i Uwolnienia.
2

Składamy kolaż życzeń

Przygotuj wszystko co będzie potrzebować dla ozdobienia twej motywującej deski życzeń.

Na wszystkich swoich obrazkach musisz zrobić odpowiedni napisy, ponieważ właśnie moc słowa uważa się podstawą w teorii fengshui.

Jeśli chcesz zatrzymać się na cyfrach, podpisz obrazki za pomocy redaktora i zachowaj na komputerze.

Niezależnie od tego, czy będzie twoje marzenie wisieć na ścianie albo wystąpi tłem na pulpicie, najpierw twój plakat należy rozdzielić na 8 sektorów, każdy z których będzie odpowiadać za pewną sferę twego życia.

Składamy kolaż życzeń

3

Zaczynamy z centrum

Najpierw należy zapełnić środkową część przyszłej mapy życzeń. Jest to obszar zdrowia, on musi zawierać twoje szczęśliwe zdjęcie, podpisane krótkim wyrazem, bez cząsteczki „nie”. Na przykład „Jestem zgrabna” albo „Jestem zakochany”. Napis ma symbolizować twoje główne marzenie, która w tym momencie jest najważniejsze. Nie bój się, że wkrótce rozmyślisz, i nic nie potrafisz zmienić. Jest to nieprawda, po prostu zmień zdjęcie.

 Zaczynamy z centrum

4

Lewy górny kąt plakatu – sektor bogactwa

Zapełniając ten obszar mapy życzeń, głównie się nie krępuj. Czasami sami boimy się swych życzeń, i nawet nie możemy na głos powiedzieć marzenie o ogromnym bogactwie. Ale na próżno, ponieważ w taki sposób samodzielnie blokujemy możliwości i nawet nie próbujemy osiągnąć wysokości.

Na desce życzeń wszystko musi być po maksimum. Ustal swoje globalne marzenia, pomyśl, jaki dobrobyt pomoże ci to osiągnąć.

Pozwól sobie na mapie być bardzo bogatym i pomyślnym człowiekiem.

Będą pasować zdjęcia wyrobów z drogich kamieni, banknot i drogich samochodów. Widząc siebie w otoczeniu takiej rozkoszy, twoja podświadomość potrafi uwierzyć w to, że w życiu realnym jest to możliwe. Dopełnij obrazki wyrazem ‘’Jestem milionerem”.

Lewy górny kąt plakatu – sektor bogactwa

5

Z lewa na dole – sektor mądrości

Ten obszar odpowiada za twoje osiągnięcia w planie wykształcenia i doświadczenia życiowego. Ozdób go odpowiednimi obrazkami w wyglądzie dyplomu o wyższym wykształceniu, certyfikatami z kursów o których marzysz. Tutaj rozmieść wszystko, czego chcesz się nauczyć w swojej profesjonalnej i twórczej działalności.

6

Sektor rodziny

Chyba jeden z najważniejszych obszarów dla większości ludzi. Znajduje się ona między dwoma poprzednimi sektorami.

Praktycznie każdy człowiek marzy o dużej i złączonej rodzinie, chociaż niektórzy do tego się nie przyznają.

I jest to normalnie, bo po co pracować, budować budynek, zarabiać miliony, jeśli nikt nie będzie cieszyć się swymi sukcesami w karierze, nikt nie będzie czekać na ciebie w domu z ciepłą kolacją.

Ozdób sektor rodziny na twojej mapie życzeń różnymi zdjęciami dzieci szczęśliwych dzieci, przedstaw swoich krewnych, kochanego człowieka, to znaczy tu musi być odzwierciedlane twoje osobiste widzenie o szczęśliwej rodzinie.

Sektor rodziny

7

Twoje dzieci na dole mapy

Od razu pod obszarem rodziny i miłości znajduje się sektor dla dzieci i twórczości. Tutaj można wizualizować wszystkie twoje widzenia o idealnym dziecku. Przymocuj obrazki twórczości, dziecięce rysunki, pucharze sportowe, wszystko co chcesz, żeby osiągnęły twoje dzieci. Ten obszar, odpowiednie do teorii fengshui, musi być zapełniony istniejącymi i przyszłymi zwycięstwami twoich dzieci.

Twoje dzieci na dole mapy

8

Obszar podróży

Wszyscy marzymy zobaczyć świat we wszystkich jego kącikach. Niestety dla większości ludzi te marzenie zostaje się niespełnionym. Oczywiście objeździć cały świat, prawdopodobnie, się nie uda, ale pojechać do kilku najważniejszych miejsc całkiem możliwie.

Znajdź obrazki tych miast i przyklej na swoją mapę życzeń.

Nie wątp się, za jakiś czas upragnione stanie realnością, a obok z obrazkami pojawi się twoje zdjęcie na tym samym tle!

Obszar podróży

9

Sektor chwały

Prosto na swoim zdjęciem po środku, znajduje się obszar pochwały. Jeśli chcesz być zauważalnym, przymocuj tutaj zdjęcie swoich ulubionych gwiazd. To muszą być ludzi, którzy nie tylko wam się podobają, a czyj sukces chcesz powtórzyć.

10

Obszar profesjonalnego wzrostu

Ten obszar odpowiada za intensywność ruchu w swoich schodach kariery. Jeśli chcesz osiągnąć sukcesu w w zawodzie, ozdób ten obszar obrazkami, związanymi ze swoją specjalnością. Na przykład, dla biznesmenów trzeba przykleić obrazki drogich garniturów, biura, pieniędzy i pensji.

Świetnym dopełnieniem do nich będzie napis ‘’Jestem dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa”.
Wnioski

Wnioski

Skutek od wizualizacji własnych życzeń udowodniony naukowo. Jeśli człowiek widzi siebie pomyślnym i bogatym na plakacie, on na poziomie podświadomości przyjmuje ten status i zaczyna iść do tego w życiu realnym. Mapa życzeń według fengshui pomoże ci prawidłowo ustawić marzenia w różnorodnych obszarach twego życia po oddzielnych częściach prostokąta. Wykonując punkty zaproponowanej instrukcji , każdy człowiek potrafi ozdobić wszystkie swoje myśli na papierze, przedstawić siebie w przyszłości pomyślnym we wszystkich znaczeniach człowiekiem i spełnić to w życiu.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

1 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.