Krem wybielający Welltox: opinie, cena, gdzie kupić

Pigmentacja – wynik zaburzeń funkcji barierowych skóry. Zazwyczaj z pigmentacją mają do czynienia ludzie o jasnej karnacji.

Nie mamy ochronnych mechanizmów wobec ekologicznych warunków środowiskowych. Ludzie , którzy mają plamy pigmentowe zmagają się z nowotworami skóry. Również ich skóra szybciej się starzeje.

Franzuci przeprowadzili sondaż na podstawie zdjęć kobiet w jednakowym wieku. Jedne miały więcej zmarszczek, inne – pigmentne plamy. Ludzie porównywali, jakie kobiety wyglądały gorzej.

Udowodniono, że pigmentacja dodaje lat.

Jednak w większości przypadków wybielanie cery w warunkach domowych jest nieskuteczne. Konieczna będzie wizyta u dermatologa lub w gabinecie kosmetycznym. Ten pierwszy może nas skierować do gabinetu lub przypisać nam kremy o silnym działaniu rozjaśniającym. Gabinety kosmetyczne mają bogatą ofertę zabiegów usuwających melasmę, m.in. różnego rodzaju peelingi chemiczne

Jednym z rekomendowanych produktów, który pomaga walczyć z niedoskonałościami skóry, jest Welltox.

1

Dlaczego go wybieramy

Welltox zawiera substancje czynne, które wnikają głęboko w komórki skóry, likwidują melaninę i spowalniają proces jej powstawania.

Krem jest jedynym, który zawiera Amelan. Cząsteczka ta neutralizuje nadmiar melaniny. Efekt ten osiągnięto dzięki specjalnej technologii, która polega na kombinacji piperonylic czynnego alkoholu i kwasu linolowego.

 • Składniki

  Maczużnik chiński (tybetański grzyb Cordyceps), wszechlek, dzięgiel, szafran, korzenie żeń-szenia, lakownica, olejek eteryczny z róży, kwas hialuronowy, naskórnikowy czynnik wzrostu, aż 19 rodzajów aminokwasów oraz witaminy: B1, B2, B6, B12, C, D oraz E.

Omegalight to ważna substancja, którą można znaleźć w grzybie tybetańskim. Grzyb ten, znany jako Cordyceps lub maczużnik jest bardzo ważnym grzybem wykorzystywanym przy zapobieganiu i leczeniu wielu chorób.

Niektórzy uważają nawet, że Cordyceps jest eliksirem życia. Grzyb ten jest pasożytem, który występuje w górzystych terenach Chin i Tybetu. Jego wpływ na zdrowie jest naprawdę niesamowity. Cordyceps zawiera glukany i nukleotydy, które wzmacniają układ odpornościowy. Działa idealnie przy stanach zapalnych i infekcjach, zmniejsza napięcie i harmonizuje ciśnienie krwi. Omegalight jest częścią tego ważnego grzyba, który stosowany jest przez ludzi od 1500 lat.

2

Jak działa krem Wellotox

Jak działa krem Wellotox

Kurs stosowania wynosi 2 miesiące, należy używać codziennie, najlepiej o tej samej porze, najlepiej przed snem.

3

Welltox instrukcje – jak stosować krem

 • Najpierw oczyść miejsce, na które ma zostać nałożony krem, tak aby zachować higienę i pozbyć się brudu. Poczekaj aż wyschnie.
 • Następnie nałóż niewielką ilość kremu na dłoń i przetrzyj twarz. Upewnij się, aby krem nie dostał się do oczu.
 • Poczekaj 15 minut, aż do wchłonięcia się produktu nałożonego na twarz. W tym czasie, aktywne cząsteczki wchłaniają się i przekazują substancje odżywcze w głąb skóry, bezpośrednio do każdego naczynka.
 • Po wchłonięciu, to znaczy maksymalnie do około 30 minut, zmyj maseczkę.
 • Stosuj krem ​​dwa razy na dobę w celu uzyskania najlepszych efektów. W ten sposób uzyskasz lepszą regenerację górnych warstw skóry. Krem Welltox jak stosować został poddany badaniom klinicznym i uznany za 100% – owo bezpieczny. Nie posiada skutków ubocznych ani nie wywołuje alergii. Krem jest całkowicie bezpieczny w użyciu.
 • Jak często stosować: 1 raz dziennie
 • Kiedy stosować: Najlepiej przed snem
 • Kurs stosowania: Minimum 4 tygodnie
4

Przeciwwskazania

Główne przeciwwskazania do stosowania kremu – nadwrażliwość lub uczulenie na jakikolwiek składnik kremu. Oparzenia lub rany w miejscu nanoszenia kremu.

Nie warto stosować kremu, który został kupiony nie na oficjalnym portalu producenta.

5

Gdzie kupić oryginał

Zainteresowani konsumenci mogą zakupić ten cudowny produkt na oficjalnej stronie.

Etapy składania zamówienia:

Gdzie kupić oryginał

Ceny wahają się w zależności od strony. Różnice w cenach zależą od wielu czynników, takich jak kraj użytkownika zamawiającego, kraje oferujące produkt, polityka sprzedawców offline/online w różnych krajach.

Oryginalny Welltox w niebieskim pudełku z białym napisem. Tubka w niebieskim kolorze.

Kup Welltox ze zniżką!

6

Opinie

95% kupujących – kobiety. One twierdzą, że już po pierwszym kursie zmniejszyła się ilość przebarwień. Po 4 kursach po piegach i plamach pigmentowych nie pozostało ani śladu. Po roku problemy nie powróciły. Oprócz tego wygładza zmarszczki.

Wnioski

Wnioski

Welltox jest to przebadany klinicznie krem do pielęgnacji skóry na piegi, wybielanie skóry oraz pigmentację. Działanie wybielające oferowane przez krem wolne jest od szkodliwych i drażniących chemikaliów, które najczęściej spotkać można w innych kremach do pielęgnacji skóry dostępnych na rynku.

Nasza ocena efektywności – 9,7 z 10. Oficjalny portal producenta.Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Spodobała się instrukcja?

2 Tak Nie 0

Dodaj komentarz

Podany adres e-mail już jest zarejestrowany. Skorzystaj z Formularza logowania lub wprowadź inny adres e-mail.

Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

1 komentarz

najnowszych
najlepszych najnowszych najstarszych

Od zawsze byłam piegowatą dziewczyną. W szkole wszyscy się ze mnie śmiali. Miałam z tego powodu kompleksy. Czułam się nieatrakcyjna. Kiedy dowiedziałam się o Welloxie bez zastanowienia zamówiłam. Piegi znikają a ja czuję się pewniejszą siebie kobietą.